Ozan‘ı Stuttgart'a Transfer Eden Reschke‘nin Görevine Son Verildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan‘ı Stuttgart'a Transfer Eden Reschke‘nin Görevine Son Verildi

Devre arası transfer döneminde 11 milyon Euro bonservis bedeliyle Stuttgart'a transfer olan ve rekor kıran Ozan Kabak, Almanya'da kaosun içine düştü! Bundesliga'da 6 haftadır galibiyet alamayan ve 16. sirada bulunan Stuttgart'da sportif direktör değişikliğine gidildi; teknik direktörün de görevinden ayrılması bekleniyor.

41616

Hoca transfer etmemiştir muhtemelen Avrupa'da genelde işer öyle yürümüyor bildiğim kadarıyla hoca odaklı takımlar yok . Zaten bir teknik direktörün işi dünyadaki oyuncuları gözlemleyip satın almak değildir . İstediği oyuncu yapısı olur önüne seçenekler gelir Barcelona belgeselini izlemiştim mesela durum tam olarak böyle oluyordu o aşamada bile tek karar mercii değil önlerine gelen seçenekleri bir komite halinde tartışıyorlar .

Hoca transfer etmemiştir muhtemelen Avrupa'da genelde işer öyle yürümüyor bildiğim kadarıyla hoca odaklı takımlar yok . Zaten bir teknik direktörün işi dünyadaki oyuncuları gözlemleyip satın almak değildir . İstediği oyuncu yapısı olur önüne seçenekler gelir Barcelona belgeselini izlemiştim mesela durum tam olarak böyle oluyordu o aşamada bile tek karar mercii değil önlerine gelen seçenekleri bir komite halinde tartışıyorlar .

Sportif Direktörü

İngiltere farklı bu konuda.
Zaten boşuna menajer lakabı takılıdır orada ki teknik direktörlere.

Böyle düşmandan kaçarcasına Almanya'nın küme düşmemeye oynayan takımına gidersen müstehak diyeceğim ama diagne için teşekkürler.

Yeni Sportif direktörleri gay. Futbolun ilk gay spor direktörü olabilirmi Hitzlsperger?

Bence hocayi Leizpig macindan sonra kovalar, ve yerine ligde tutmasi icin bir "itfaiyeci"(ligde tutmayi iyi beceren bir hoca) getirirler

Üst Alt