Özat: ''10 kişilik Galatasaray'dan gol yemek olmadı'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özat: ''10 kişilik Galatasaray'dan gol yemek olmadı''

Mersin İdman Yurdu teknik direktörü Ümit Özat maç sonrası tartışılacak açıklamalarda bulundu.

"3-4 BULMAMIZ LAZIMDI"

Sarı-kırmızılılardan yedikleri 1 gol için duyduğu üzüntüyü dile getiren Akdeniz ekibinin çalıştırıcısı şu ifadeleri kullandı: "Maçtan önce de ifade etmiştim lig yeni başlıyor diye. Güzel bir galibiyet oldu. Bunu şımarıklık olarak değerlendirmesinler. 10 kişi olsalar daGalatasaray'dan gol yemek istediğimiz bir şey değil. 3'ü 4'ü bulmak lazımdı. Galatasarayolsa bizim yerimizde bunu yapardı. Biz de yapmalıydık. Biz iyi bir takım olduğumuz biliyorduk. Savunmadaki eksiklikleri gidermeyi çalışıyoruz. Ligin en iyi kontra atak oyuncuların sahibiz. "

"KULÜBÜ ÇİFTLİK GİBİ GÖRENLER VARDI"

AMK gazetesinin haberine göre; Ümit Özat "Bir berbere gittiğiniz znman berber bile daha önce "saçını kim kesti" diyor. Ben önceki teknik direktörü eleştirmem. Kulübü çiftlik gibi gören arkadaşlarımız vardı. Problemleri çözmek için varız. Bu kadar borcun harcın içersinde herkes elinden geleni yapıyor. Birlik ve bütünlüğü sağlamak önemli." açıklamasında bulundu.

Habertürk

Ümit Özat, Aziz'den ucuza alıp ertesi gün yüksek karla okuttuğu villasıyla, futbol programlarındaki şaklabanlıklarıyla Türk TV'lerinin en tatlı trollerinden birisi olup Mehmet Ali Erbil'in veliahttıdır.

Bu it tam fenerli işte karakteri ile birlikte. Ayı volkan aziz uslu ve bir sürü sayamadığım it sürüleri hep aynı camiadan çıkması tesadüf değil. Bunların öz camia karakteri bu işte genelikle. Her fenerliye sözüm değil bu tabiki ama genelinde koyu fenerli onların hepsi it

NKFVaklınaK

Bu durumlara düşersen böle itin köpeğin maskarası olursun işte.En çokta bu dağ ayısının takımına yenilmek koydu.Ruhsuz herifler.Bu şerefsizde ötüyor sanki küme düşmeyecek gerizekalı.

Yalan değil adam müsveddesinin dedikleri bi taraftan. Ben 70. dkya kadar şutumuzun olduğunu hatırlamıyorum. Chedjou çekti ilk şutu hatta dakika 80 bile olabilir.

Dede eski öğrencisine kaybetti hemde daha iyi bir kadroyla..
dede bitiklere oynuyorsun daha ne kadar takımıda kendinide rezil edeceksin.

arkadaş adam konuşur ... konuşana değil konuşturanlara yazıklar olsun ... bizim adamlar malzeme verdikten sonra adama ne diye havlıyorsun mu diyecez ... yazıklar olsun bu duruma düşürenlere

3-4 yapmalıydık diyor. İşte halimiz ortada rakiplerimiz artık bizden puan almayı bırakın fark atmak için sahaya çıkıyor.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaş adam konuşur ... konuşana değil konuşturanlara yazıklar olsun ... bizim adamlar malzeme verdikten sonra adama ne diye havlıyorsun mu diyecez ... yazıklar olsun bu duruma düşürenlere
Aynen öyle konuşmada birşey yok adam olacak hepsi ;takımda, yönetimde, td de, lafı sokacak ağızlarına

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt