Özbek: "CAS'tan uygun bir karar çıkacağını umuyorum"


dursunozbek_uefa_gorusme_230216.jpg

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, CAS duruşması sonrasında açıklamalarda bulundu. Özbek, kararın 20-23 haziran arasında açıklanacağını söyledi.

Fransa'nın başkenti Paris'teki Gide Avukatlık Bürosu'nda yapılan ve yaklaşık 5 saat süren duruşmaya Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, başkan yardımcısı Eşref Alaçayır, Hukuk işlerinden sorumlu yönetici Ural Aküzüm ve kulüp avukatı Jean-Louis Dupont katıldı.

CAS ile yapılan toplantının ardından duruşmaya dair bilgiler veren Dursun Özbek şunları söyledi:
"Toplantı onların bize gönderdikleri ilk mektubun aynısını okudular. Biz de bugüne kadar olan gelişmeler dahil olaya nasıl baktığımızı söyledik. Buradaki Galatasaray'ın haklarını korumak için müdafaamızı yaptık. Detaylara fazla girmek istemiyorum çünkü, bir karar aşamasında. Mahkemesi süren bir şey hakkında detay vermek doğru olmaz. Taraftarların, camianın beklentilerini biliyoruz. Biz de onun için buradayız.


"ENTERESAN SORULAR SORDULAR"
Yargıçlar, çok önemli, enteresan sorular sordular her iki tarafa da... Dolayısıyla çok uygun bir karar çıkacağı ümidi bende var. Tabii beklemek lazım çok kısa sürede, 20'sinde en geç 23'ünde bu ayın kararı açıklayacaklar. Dolayısıyla biraz sabırla olursak kararı net olarak öğreneceğiz. Herkes net olarak şunu bilmeli ki biz içeride kaldığımız süre içerisinde Galatasaray'ın haklarını müdafaa etmek için son derece iyi hazırlanmıştık. Şimdi bekleme sürecindeyiz, yorum yapmak istemiyorum çünkü çok kısa sürede karar zaten açıklanacak"

Ajansspor.com

Ozbek: “CAS’tan uygun bir karar cıkacağını umuyorum”

Video:

Galatasaray'ın CAS goruşmesi sona erdi!
 
Son düzenleme:
Dursunun kapidan cikarken ki resmini görünce saglam gecirmisler gibi görünüyor.
Bu dangalak oraya gidip cezamizi arttirmasa bari.
 
Bir taraftan kalksın Uefa ya gidelim diyorum diğer taraftan 2 yıl olsa da linç edilen edilen gitse şu herif ona bile 4axi ettiler artık.
 
Üst Alt