Özbek'in Apar Topar Teknik Direktör Bulması Engellenmelidir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek'in Apar Topar Teknik Direktör Bulması Engellenmelidir

Bu adam, sözde Galatasaray başkanının teknik direktör olarak Fatih Terim'i getirmeyeceği artık iyice ayyuka çıkmıştır. Fatih Terim dışında başkanlık seçimi arefesinde takımı bir antrenöre emanet etmek; hem şampiyonluğa mal olabilir, hem de olası bir yeni başkanın Fatih hoca tercihinin önünü tıkar. Dursun Özbek Fatih Terim'in gelmemesi adına başka bir antrenör getirecek, salak gibi görünen ama kafası fırıldaklığa çalışan bir herif bu. İşte bu hamle ne pahasına olursa olsun engellenmeli, hele ki hocaya yakın olup büyük potansiyel barındıran ve Dursun'a rakip olabilecek sayın Burak Elmas'ın adaylığını düşündüğümüzde.

Devre arası kampı ne olacak diyebilirsiniz.
a) ya tüm başkan adayları hoca konusunda mutabakata varacak ve takım seçimden önce Fatih Terim'e emanet edilecek.
b) ya da takımı 15 gün şu anda görev yapan Emrah Bayraktar ve Tuğberk Tanrıvermiş yönetip, gerekirse bir de özel kondüsyoner tutulacak. transfer konusunda zaten eksikler üç aşağı beş yukarı belli, TD konusu bu meseleyi pek de fazla etkilemez. Zaten yabancı hoca gelse takımı tanıması vs. zaman alacak.

Yaw zaten kupa maçlarını saymazsak yeni hoca Kayseri maçına yetişecek böyle bir saçmalık yapmaması lazım,Takımı mevcut antrenörler çalıştırırlar bir süre saçma bir tercih yapma lüksümüz yok

FT devre arası gelmez. Mayısta bir seçimin daha olması söz konusu bundan dolayı da gelmez.
Dursun uda engelleyecek güç yok. Kritik zamanda kendisinden beklenmeyecek kadar iyi hamle yaptı. İpler kendinin elinde. Kafasına göre her zamanki gibi saçma sapan Td de getirirebilir, şampiyonluğu da kaybedebilir, en acısı başımıza tekrar başkan da olabilir. Bunların hepsinin olması bitmemize işaret zaten.

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

başkan adayları ortak deklarasyon/manifesto yayınlayacak, seçimden önce td tercihi yapılamaz diye.
gerekirse eğer biz seçilirsek getirdiğiniz td'yi kovarız, olan kulübün parasına olur mesulü de siz olursunuz tehdidinde bulunulacak.
bir şekilde engellenmeli ama.

kaale almaz ki , hukuken kisitlayici hic bir sey yapamazlar ,aktif olarak yonetim devam ediyor cunku

demek istedigini anladim , ama isterse gider x bir italyana yapar 3 senelik sozlesme 4 milyon euro dan ,kimse de bir sey yapamaz

kaale almaz ki , hukuken kisitlayici hic bir sey yapamazlar ,aktif olarak yonetim devam ediyor cunku

demek istedigini anladim , ama isterse gider x bir italyana yapar 3 senelik sozlesme 4 milyon euro dan ,kimse de bir sey yapamaz

bu adam şu anda görevden istifa etmedi mi hukuken? durum böyle degilse ve dedigin gibi yıllık 3 milyon euroya bir antrenör getirip 2-3 yıllık sözleşme yapsa bence zaten genel kurulda seçilemez. kurul üyeleri genel olarak satılık değilse tabi.

istifa etmedi , olaganustu secimli genel kurul karari aldi ,yani 20 ocak a kadar mevcut yonetim soz sahibi kluple alakali . bu yuzden transfer de yapar , adam da kovar , td de getirir

genel kurula gelirsek , caresizlik icindeler, kimseye sen de aday ol aday ol diye baski yapilamaz , ama ciddi aday da cikmazsa dusuk bir oyla da olsa 3 seneligine secilecektir yeniden

bu tuzuk degisikligi de iyi olmadi , eskiden secimler 2 senede bir oluyordu , 3 sene sportif faaliyetlerin degerlendirildigi bir donem icin uzun geliyor bana

bu sekilde zirt pirt istifa denecegine 2 senede bir secim olup ,mevcut yonetimin de aday olabilecegi , baskin secimlerin engellendigi bir formul olurdu

Üst Alt