Özbek'ten Eleştirilere Yanıt Geldi


Galatasaray’daki “Otel” tartışmasına Dursun Özbek cephesinden yanıt geldi.


Başkan Mustafa Cengiz’in önceki gün Özbek’e ait Point Otel’deki konaklamalar için ihtarname çekip divan kurulunda, “Kimler otelde konaklamış?” diye sorması, yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti. Bunun üzerine eski başkanın, söz konusu listeyi hazırladığı bildirildi.


Özbek’e yakın kaynaklar, otelde kimlerin kaldığının istenmesi üzerine, “Otele yapılan her kaydı aynı zamanda polise bildirmek zorundasın. Ayrıca zorunlu olduğu için faturalar kesildi. Kesilmezse hukuka aykırı bir eylem yapılmış olur” dediler.


Bağışların belli sınırlar içinde olduğuna vurgu yapan Özbek cephesi, “Devlet yüzde 5’ten fazla yapamazsın diyor. Kaldı ki Özbek’in otelindeki konaklamalar başkan olmasından çok öncesine dayanıyor. Bunlar için tek lira para almayan Özbek, belirtilen sınırlar içerisinde her sene yüzde 5 bağış yapıyor” diye konuştular.

(Skorer)
 
Bu nasıl bir haberdir arkadaş.Ucu başı belli değil.Okuyorsun hiçbir halt anlamıyorsun.Otelde konaklama masrafı alınmış mı alınmamış mı?Yüzde 5 bağış neyin nesidir?Adam gibi bir haber yapsanız şaşırırız zaten
 
Üst Alt