Özgür Çek Fenerbahçe'de


Fenerbahçe, Ankaragücü ile sözleşmesini fesheden genç sol kanat oyuncusu Özgür Çek ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladı.ozgurcek3_9JG4R.jpg
Fenerbahçe, Ankaragücü ile sözleşmesini fesheden genç sol kanat oyuncusu Özgür Çek ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladı.Spor Toto Süper Lig'de devre arasına, ezeli rakibi Galatasaray'ın 2 puan gerisinde 2. sırada giren Fenerbahçe, transfere ise hızlı bir başlangıç yaptı.Eskişehirspor'dan Alper Potuk'u kadrosuna katan Sarı-lacivertliler, bu kez de eski oyuncusu Özgür Çek ile 3,5 yıllık anlaşmaya vardı.Ankaragücü ile olan mevcut sözleşmesini, alacaklarının ödenmemesi nedeniyle fesheden Özgür, altyapısından yetiştiği Fenerbahçe'nin yolunu tuttu. Özgür Çek, Fenerbahçe'nin 2009 yılında gerçekleştirdiği Özer Hurmacı transferinde, Ankaraspor'a gönderilmişti.Özgür Çek Fenerbahçe'de
 
Cevap: Özgür Çek Fenerbahçe 'deVallahi yazık.

Uğur ve Özgür'ü alsaydık iki bekin de alternatifleri hazırdı. Özgür seneye formayı bile alabilirdi..
 
Cevap: Özgür Çek Fenerbahçe 'deBu adamı alsak fena olmazdı. Hakan Balta'ya alternatif yaratmış olurduk. Çağlar ile olacak iş değil.
 
Cevap: Özgür Çek Fenerbahçe 'deHadi hemen Yönetime İlk Sallayanlardan Olun.. Geç Kalmadan İlk Sayfalardaki Yerinizi Alın...
 
Cevap: Özgür Çek Fenerbahçe 'deVolkanGökhan - Serdar - Yabanci - YabanciTopuz - Alper - Emre - ÖzgürYabanci - Yabanci​Defansta Yobo ve Ziegler gibi adamlari var. Alex bitti bitiyor.Ama yerlileri kaliteli.Özgür'ü öylesine yazdim, ama Stoch'u satip, onu koyabilirler 11'e.
 
Cevap: Özgür Çek Fenerbahçe'deÖzgür 'ü tabii ki Fenerbahçe alacaktı. Bank Asya 'ya hazırlık çalışmaları tam gaz devam.
 
Cevap: Özgür Çek Fenerbahçe 'deVallahi yazık.

Uğur ve Özgür'ü alsaydık iki bekin de alternatifleri hazırdı. Özgür seneye formayı bile alabilirdi..Büyük takımlar, o da alınsın, bu da olsun, o da gelsin tarzında işlemez.Alınan her adamın kasadan, teknik heyetten götürdüğü birşeyler var. Hakan Balta kendi mevkiisinde %60 seviyesinde bir adamsa, %50 seviyede bir adam daha koyarak orası yedeklenmiş olmuyor. Bu yüzden alınmayan adam arkasından keşke biz alsaydık en kötü yedekte dururdu demek doğru değil.Yedek kulübesine transfer yapılmazYedeklemenin tek yolu, elindekinden daha iyisini almaktan geçer. (Örneğimize göre o pozisyon için >%70 seviyesinde birini almak). Böyle birini almadığın sürece kimseyi alma daha iyi. Hem kadro kaliteni düşürmemiş olursun, hem fazladan para ödemezsin, hem de adaptasyon vs sorunlarını çekmezsin. Elindeki oyuncuların rahatsız olup, forma kaygısı duyma riski de cabası.son 2 sene devre arası transfer şampiyonu olan biz değil miydik? Neden başarılı olamadık? Bunları da düşünün.Transferi sadece Gökhan Töre yada sadece Amrabat ile kapatmaya razıyım ben.
 
Cevap: Özgür Çek Fenerbahçe'debize gelmesini istemiyordum zaten hic, fenerli adami napalim kadroda...caner erkinin aciklamalarini unutmayalim :)
 
Cevap: Özgür Çek Fenerbahçe'deHani a.gucundeki hicbir oyuncu transfer edilmeyecekti.. kulupler birligi oyle karar almamis miydi?
 
Üst Alt