Özgür Savaş Özüdoğru: "Hocamız listesinde olmayan isimleri almak zorunda kaldı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özgür Savaş Özüdoğru: "Hocamız listesinde olmayan isimleri almak zorunda kaldı"

Bu adamlar her transfer döneminde bir sorun çıkarttı , hocaya muhalefet ettiler sürekli
FFP var aşamayız diye diye bilinçsizce nerede kiralık varsa topladılar
Diagne,Falcao vs taraftar isteğiyle yapıldı zaten bunu da inkar edemeyiz
Diagne transfer sürecini hatırlasanıza :
İstediğimiz rakamlara inmediler diye Alan'ı Tetteh'i o kadar gün alamadılar
Son gün taraftar ısrar etmese yine kimseyi almayacaklardı . Gittiler bilinçsizce Ozan'dan gelen parayı Diagne'ye gömdüler resmen

Bu adamlar her transfer döneminde bir sorun çıkarttı , hocaya muhalefet ettiler sürekli
FFP var aşamayız diye diye bilinçsizce nerede kiralık varsa topladılar
Diagne,Falcao vs taraftar isteğiyle yapıldı zaten bunu da inkar edemeyiz
Diagne transfer sürecini hatırlasanıza :
İstediğimiz rakamlara inmediler diye Alan'ı Tetteh'i o kadar gün alamadılar
Son gün taraftar ısrar etmese yine kimseyi almayacaklardı . Gittiler bilinçsizce Ozan'dan gelen parayı Diagne'ye gömdüler resmen

bakin ortada yokluk muamelesi yapılacak 2 tane 6 aylık dönem var hatta 1.5 diyelim

birisi gomis gidince ki hoca da suçlu santraforsuz dinem ve bu senede ilk dönem

adamlar evet alanı alamadılar ama tr liginin gol kralını aldılar ki çoğu tdmiz bunu bile bulamazdı

yetmedi falcao andone adem filan alındı

seri nzonzi lemina vardı geçen sene öncesinde fernando filan vardı savunma desen 12 milyon euro harcadık

yani sürekli yoklukta çalıştı edebiyatıyla kadrodan verim alınamaması aklaniyor

D'Avila denen serefsizin kucagina oturmus yönetim.

Belhanda, Onyekuru, Emre Kilinc, Etebo, Emre Mor ve Ozornwafor. Ek olarak bizimle anilan Trezeguet veya Samuel Kalu.

Hepsi o hiyar agasinin menajerlik sireketine bagli topcular.

gerek yok bulmaya ben de hocanın haksız olduğu konuları biliyorum bu çapsızlara rağmen hocaya bu kadar sallamak yönetimi aklamaktır

bakin ortada yokluk muamelesi yapılacak 2 tane 6 aylık dönem var hatta 1.5 diyelim

adamlar evet alanı alamadılar ama tr liginin gol kralını aldılar ki çoğu tdmiz bunu bile bulamazdı

seri nzonzi lemina vardı geçen sene öncesinde fernando filan vardı savunma desen 12 milyon euro harcadık

50 tanede adam alsalar kimseyi almadı derler boşver

Ben sürekli o edebiyatı yapmıyorum yav bu sene için konuşuyorum
Hem hoca için şampiyon olduğumuz sezon niye yoklukta çalıştı edebiyatı yapılsın ki . Yine güzel oynadığımız birçok maç vardı o zaman
Bir de şimdiye bakalım. Kadro bazı bölgeler hariç anadolu takımından hallice
Tekrarlıyorum ben hocayı aklamıyorum zira geçen Akbaba ısrarının yersiz olduğunu , değişiklilerde hata yaptığını maç biter bitmez girip yazdım başlığına oradan bulabilirsin. Ama bu sene payın büyüğünün yönetimde olduğunu da kabul etmek lazım.

galatasaray'da hocaların her istediğinin alınabildiği bir zaman olduğunu sanmıyorum. bundan sonra da olmaz muhtemelen.

başka takımların göndermek istedikleri oyuncular menajerleri aracılığı ile öneriliyor, biz de aradan seçiyoruz. her hoca için aşağı yukarı böyle olmuştur muhtemelen. bir kaç tane de kendi istedikleri oyuncular vardır. ft dahil bu işler böyle dönüyordur diye tahmin ediyorum. bu konu gelecekte de değişmez.

tabi şu an hiç kimseyi alamıyoruz orası başka ;D

D'Avila denen serefsizin kucagina oturmus yönetim.

Belhanda, Onyekuru, Emre Kilinc, Etebo, Emre Mor ve Ozornwafor. Ek olarak bizimle anilan Trezeguet veya Samuel Kalu.

Hepsi o hiyar agasinin menajerlik sireketine bagli topcular.

Emre Mor'u büyük ihtimalle hoca istemiştir ama olmadı işte Emre Mor'dan kaynaklı. Emre Kılınç'ı da ayrı tutmak lazım, Sivas'ta kötü değildi bizde iyi bir yedek olur ancak. Diğer isimlerde haklısın renktaş.

Yönetim sadece hocayı değil şampiyonluğu da sattı. Geçen sezon çok talihsizdik ama bu sezon hiçbir açıklaması yok bu durumun.

Üst Alt