Özgür Savaş Özüdoğru: "Hocamız listesinde olmayan isimleri almak zorunda kaldı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özgür Savaş Özüdoğru: "Hocamız listesinde olmayan isimleri almak zorunda kaldı"

bana sadece galatasaray değil büyük takımların birinde bir td gösterin ki hep ilk listesinden adam alınmış olsun

butun takımlarda klasikleşmiş şeyleri sahte kahramanlık populizmi için kullanıldığını akli selim herkes görüyordur

shaqiri suarez olmayınca yiğit necati alınmıştı mesela

gerets inamotoyu mu istemişti

zavallı skibbe barış ozbeki kalli barussoyu mu istemişti

@Murat Ünsal simdi gördüm mentionu cevap burada

bana sadece galatasaray değil büyük takımların birinde bir td gösterin ki hep ilk listesinden adam alınmış olsun

butun takımlarda klasikleşmiş şeyleri sahte kahramanlık populizmi için kullanıldığını akli selim herkes görüyordur

shaqiri suarez olmayınca yiğit necati alınmıştı mesela

gerets inamotoyu mu istemişti

zavallı skibbe barış ozbeki kalli barussoyu mu istemişti

@simdi gördüm mentionu cevap burada
10 nr yorum

Insanlar bazi seyleri gözünde büyütüyorlar

Kim olursa olsun hic bir teknik direktörün imza yetkisi yok,umut gundogan’i Mancini mi aldirdi mesela

Fatih hoca icin de aynisi gecerli belli ki liste veriliyor listeden oyuncular transfer edilmeyince menajer önerilerini sunuyorlar adamin önüne

Biz yıllardır hep 3.sıra ve daha aşağısında yer alan adamları almadık mı ? Emin olun sadece bizde değil tüm takımların transferlerinin yarısı menajer tavsiyesi üzerine yapılan transferler ...

Üst Alt