Özhan Canaydın'ı Kaybettik...


9532__375-ozhan-canaydin.jpg

Özhan Canaydın'ı KaybettikSon nefesine kadar yüreği Galatasaray sevdasıyla çarpan,eski Başkanlarımızdan, değerli spor adamıÖZHAN CANAYDINvefat etmiştir.Merhuma Tanrı'dan rahmet dileriz.Başta kederli ailesi olmak üzere camiamızın başı sağolsun.Galatasaray Spor KulübüKulübümüzün eski Başkanlarından Özhan Canaydın'ın sağlık durumu hakkında medya organlarına kısa zaman önce düşen haberler doğru olmamakla birlikte eski başkanımızın sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır. Gelişmelerden sitemiz aracılığıyla haber verilecektir.Galatasaray Spor Kulübü

https://www.gscimbom.com/haberler/futbol/21
 
Cevap: Resmi Site: Özhan Canaydın'ın Sağlık DurumuAllah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah. Ailesi, sevdikleri ve Galatasaray camiasının başı sağolsun. Huzur içinde uyu başkanım.
 
Cevap: Resmi Site: Özhan Canaydın'ın Sağlık DurumuAllah yardımcın olsun başkan inşallah kısa sürede düzelirsin.
 
Cevap: Resmi Site: Özhan Canaydın'ın Sağlık DurumuKlasik Türk Basını işte...

Nerenizden uyduruyonuz anlamadım gitti...

Neyse Dayan Başkan Atlatırsın bunuda...
 
Cevap: Resmi Site: Özhan Canaydın'ın Sağlık Durumubu zaman gazetesi kadar dandik gazete yoktur valla.massa kaza yaptığında da direk öldü diye haber yapmışlardı
 
Cevap: Resmi Site: Özhan Canaydın'ın Sağlık DurumuTekrar sağlığına kavuşsun da başkan tek bir beddua bile etmiyecem Zaman Gazetesi'ne.
 
Cevap: Resmi Site: Özhan Canaydın'ın Sağlık DurumuAllah belanızı versin şerefsizi evlatları verdikleri habere bak deli oldum çok sinirliyim şuan.
 
Cevap: Resmi Site: Özhan Canaydın'ın Sağlık DurumuHakkımızda bir yalandan vefat haberi yapmadıkları kalmıştı o da oldu

Sizi Allah'a havale ediyorum Başkanımıza da Allah'tan acil şifa diliyorumDayan Başkan
 
Cevap: Resmi Site: Özhan Canaydın'ın Sağlık DurumuAllah yardımcısı olsun vallahi çok zor bir durum. Artık çok zor gözüküyor ama inşallah sağlık durumu düzelir. Hala durumunun kritik olduğuna dair haberler var. Dayan başkan...Belki konu ile alakasız olucak ama adamcağız ölüm döşeğindeyken adını kullanıp haber sallayan fatih altaylıya da yazıklar olsun. Zaman gazetesine de yazıklar olsun ellerinde o kadar haber kaynakları var ölmemiş bir insanın öldü diye gazeteye haberinin gitmesi imkansız.Yalan haber yapıyorlar resmen. Ölüm bu ya şakası olurmu???
 
Cevap: Resmi Site: Özhan Canaydın'ın Sağlık DurumuDurumu ciddi ve ağırmış.Acil şifa diliyorum. Henüz çok erken Özhan başkan.
 
Üst Alt