Özhan Canaydın'ı Kaybettik... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özhan Canaydın'ı Kaybettik...

Cevap: Resmi Site: Özhan Canaydın'ın Sağlık Durumu

Bu gazetecilere lanet olsun be.Nejat Uygur'u ölmeden toprağa sokarlar, Özhan Başkanı ölmeden toprağa sokarlar.Hiç haysiyet şeref kalmamış.

ne kadar müthiş bir basınımızın olduğu bir kez daha kanıtlanmış oldu..

Acil şifalar başkan..

Acil sifalar diliyorum Özhan Baskan, Galatasaray ugruna sagligini kaybettin, ama inanki seni baskan olarak begen veya begenmeyen herkes burada senin icin dua ediyor, cünkü dünyada ilk gelen sey SAGLIKdir,tekrar acil sifalar diliyorum, insallah bir an önce aramiza katilir ve Aslantepedeki ilk mactaki acilisi sen yaparsin, cok üzgünüm...Yalan Dünya

Suç Zaman'da değil. Zaman'ın da üyesi olduğu Cihan Haber Ajansı'nda.

Allah Özhan Canaydın'a yardım etsin. Stad için o kadar uğraştı, proje onla başladı. O stadda maç izlemeden ölürse en çok üzülenlerden biri olurum kesinlikle. Allah'ım sen yardım et :( !

Allah Özhan Canaydın'a yardım etsin. Stad için o kadar uğraştı, proje onla başladı. O stadda maç izlemeden ölürse en çok üzülenlerden biri olurum kesinlikle. Allah'ım sen yardım et :( !

aynen.adam çok uğraştı stad için inşallah allah o stad da maç izleyecek kadar ömür verir.

Başkan Dayan be!Çok eleştirdik seni ama adam gibi adamsın be!Hadi be Başkan be!

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. onun anısına aslantepede yapılacak stadın tribünlerinden birine isminin verilmesi iyi olur

mekanın cennet olsun büyük başkan umarım hakkını helal edersin :(

Üst Alt