Özhan Canaydın'ı Özlem ve Saygıyla Anıyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özhan Canaydın'ı Özlem ve Saygıyla Anıyoruz

CeGvN_CW0AEhUQG.jpg

Türk spor tarihinde saygın duruşu ile derin bir iz bırakan, son nefesine kadar yüreğinde Galatasaray sevgisini taşıyan, eski başkanlarımızdan Özhan Canaydın’ı aramızdan ayrılışının altıncı senesinde özlemle ve saygıyla anıyoruz.

GSCimbom.com

Altında çalışan işçilerden tutun ekmeğini yiyen herkesin arkasından minnet ile andığı büyük bir insandı.

Başarısı tartışılır ama adamlığı asla.

Saygıyla anıyoruz 2005-2006 şampiyonluğu stadın yapılışı ben iyi anıyorum dönemi çok başarılı olmasada mesela duygun ve durshunu böyle anmıyacağım.

Belki kötü bir baskanlık dönemi gecirdik ama Galatasaray askı ömrünü kısalttıgı bir gercektir.
Büyük Galatasaraylı Allah mekanını cennet eylesin.

Allah gani gani rahmet eylesin.

Küçüktüm sen başkanlık yaparken bu kulübe. Çok üzüldüğüm dönemler oldu başkan olduğun dönemde ama hiç bir zaman boynumuzu öne eğdirip bizi haksız kazançlar ile onursuzlardan da eylemedin.

2006 şampiyonluğu sonrası beni sevilen adam yaptınız sözleri hala aklımda.

Allah mekanini cennet eylesin. Buyuk Galatasaray'liydi suphesiz...

Yasimiz kucuktu o zamanlar yani detaylari bilmeyiz ama bizi hic utandirmadi. Kimseye muhtac etmedi ve herseyini Galatasaray'a vermis bir degerimiz. Her zaman gonlumuzde olacak baskanim.Allah rahmet eylesin...

Başkanın ölümünün sene-i devriyesinin şu zamanlara denk gelmesi özellikle GALATASARAY taraftarı açısından önemlidir. Neden mi ?

Sözde ezeli rakip olarak gördüğünüz camianın başkanı ve onun şürekalarının yaptıklarını görüyorsunuz. Kimi zaman Özhan başkana çoğunluk kızmış olsa da onun ne kadar doğru yerde durduğu ortadadır. GALATASARAY'a yakışan bir başkandı. Toprağı bol olsun, ışıklar içinde yatsın. Galatasaraylılığının ve insanlığın ne olduğunu şimdilerde ortalıkta başkanım diye gezenlere hatırlatması dileği ile.

Herkesin sevdiği saydığı bir Galatasaraylıdır kendisi. Her zaman bu kulübün iyiliğini düşünmüştür.

2005/06 sezonunda Hasan Şaşın kendisine sarılıp ağlaması unutulmaz bir kareydi.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Asil bir başkandı.

Ali Aydın hakkındaki konuşmasını daha dün gibi hatırlıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6 sıfırlık maçta feneri alkışladığında aslına çoğumuz ana avrat küfür ettik ama ADAM BİZE ÖZÜMÜZÜ KÜLTÜRÜMÜZÜ KALİTEMİZİ FARKIMIZI OĞRETİYORDU ! BIZ GALATASARAYIZ BIZ AVRUPA FATİHİYİZ ... BİZ BİZDEN KÜÇÜK Bİ TAKIMIN BİZİ BÖYLE YENMESİNİ AFERİN UFAKLIK DER ALKIŞLARIZ DİYORDU ... BÜYÜKLLÜĞÜ ÖĞRETİYORDU ... KALİTEYİ EFENDİLİĞİ OĞRETİYORDU AMA O ZAMAN ANLAYAMADIK ! RUHU ŞAD OLSUN

6 sıfırlık maçta feneri alkışladığında aslına çoğumuz ana avrat küfür ettik ama ADAM BİZE ÖZÜMÜZÜ KÜLTÜRÜMÜZÜ KALİTEMİZİ FARKIMIZI OĞRETİYORDU ! BIZ GALATASARAYIZ BIZ AVRUPA FATİHİYİZ ... BİZ BİZDEN KÜÇÜK Bİ TAKIMIN BİZİ BÖYLE YENMESİNİ AFERİN UFAKLIK DER ALKIŞLARIZ DİYORDU ... BÜYÜKLLÜĞÜ ÖĞRETİYORDU ... KALİTEYİ EFENDİLİĞİ OĞRETİYORDU AMA O ZAMAN ANLAYAMADIK ! RUHU ŞAD OLSUN
yine olsa yine ederdim o kufurleri

rahmetle anıyoruz allah rahmet eylesin iyi bir insandı ama hiçte özlemle anmıyoruz herkes bilmiyor sanırım onun dönemlerini

şu andaki çöküşü başlatan sagolsun kendisi olmuştur kendisi döneminde yapılan rezilliklerin saçmalıkların haddi hesabı yoktur

lucescuyu itin götüne sokar gibi kovup size gönüllerin hocasını getiriyorum deyip terimle birlikte ilk büyük kazıkları ozaman kendisi sokmuştur

yani rahmet dilenir anca okadar ama şu anki rezil durumun başlangıcı sagolsun kendisidir

İstanbulun en kiymetli arazilerinden birini sadece 250 milyonluk bir stad karşılığında tokiye yedirmesi kulübe verdiği en büyük zarar.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rahmetle anıyoruz allah rahmet eylesin iyi bir insandı ama hiçte özlemle anmıyoruz herkes bilmiyor sanırım onun dönemlerini

şu andaki çöküşü başlatan sagolsun kendisi olmuştur kendisi döneminde yapılan rezilliklerin saçmalıkların haddi hesabı yoktur

lucescuyu itin götüne sokar gibi kovup size gönüllerin hocasını getiriyorum deyip terimle birlikte ilk büyük kazıkları ozaman kendisi sokmuştur

yani rahmet dilenir anca okadar ama şu anki rezil durumun başlangıcı sagolsun kendisidir

Bende o dönemi biliyorum hatta Rahmetli Canaydın ve Polat yüzünden takımdan soğumuştum nerdeyse.Ama bu kadar adam olmayan insanın yer aldığı berbat spor dünyasında Canaydın gibi beyefendi insanlar hep özlemle anılır.

-Tapatalk-

Allah rahmet eylesin. Karakter olarak şu anki Türk Futbolundaki hepsini toplasak Özhan Canaydın'ın çeyreği etmez. Ama malesef bu sahip olduğu temiz düşünceden dolayı başkanlık zamanında Galatasaray tarihinin en karanlık dönemi yaşandı.

İstanbulun en kiymetli arazilerinden birini sadece 250 milyonluk bir stad karşılığında tokiye yedirmesi kulübe verdiği en büyük zarar.

Ali samiyen arazisine stad yapma imkanımız varmıydı daracık yer, ayrıca o arazi bizim değil devletindi tapu olarak zaten tüm stadlar öyle. Yeni stad yaptırdık ve samiyenin 5 katı bir araziyi 49 yıllığına kiraladık şimdi orayada bir basket sahası yapılacak samiyenden çıkmasak şuan belkide trabzonsporla yarışıyorduk.

Güzel insan, iyi bir Galatasaray'lı. Her zaman saygı ve sevgi ile anacağım kendisini. Çok zor bir dönemde görev almıştı, başarılı mı idi değil miydi tartışılır ama bence yaptığı iyi işler daha fazla.

Ali samiyen arazisine stad yapma imkanımız varmıydı daracık yer, ayrıca o arazi bizim değil devletindi tapu olarak zaten tüm stadlar öyle. Yeni stad yaptırdık ve samiyenin 5 katı bir araziyi 49 yıllığına kiraladık şimdi orayada bir basket sahası yapılacak samiyenden çıkmasak şuan belkide trabzonsporla yarışıyorduk.
Canaydın ilk açıkladığı içinde konutlarında olduğu projeye sahip çıkamadı.

Çıksaydı eğer
Stad dışında,avm ve konutlarda bize kalacaktı ama aziz her zamanki gibi taş koydu ve canaydın sesini çıkaramadı ustune birde gidip alkışladı

Canaydın ilk açıkladığı içinde konutlarında olduğu projeye sahip çıkamadı.

Çıksaydı eğer
Stad dışında,avm ve konutlarda bize kalacaktı ama aziz her zamanki gibi taş koydu ve canaydın sesini çıkaramadı ustune birde gidip alkışladı

Tamamda kendinde diyosun işte adamın günahı ne burda? Azizin gücü ortada ünalı bile alaşşağı etti herif

Üst Alt