Özhaseki: "Galatasaray'ın burnundan fitil fitil getiririz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özhaseki: "Galatasaray'ın burnundan fitil fitil getiririz"

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı aynı zamanda Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, Amrabat'ı transfer etmeye çalışmasına yönelik Galatasaray Kulübü hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Özhaseki, "Biz burada tek yürek olduğumuz sürece onlara kafa tutacak çok gücümüz ve irademiz var. Biz onların burunlarından fitil fitil getiririz" dedi.

Özhaseki, kendini büyük olarak gören bazı takımların Anadolu'daki oyuncuları izleyerek, içlerinden başarılı olan futbolculara çelme atmaya çalışmalarının doğru olmadığını söyledi. Amrabat'ın satılmayacağının defalarca söylenmesine karşın Galatasaray Kulübü'nün 'ayartma' girişimlerinin yanlış bir durum olduğunu kaydeden Özhaseki, "Satılmayacağı söylendikten sonra Amrabat'ın aklını çelip oynayamaz hale getirenler hangi spor ahlakına uyuyor merak ediyorum.

Büyük olduğunu zanneden gariplerin bu tür hareketler içerisine girmeleri kendilerini alçaltır ve küçültür. Geçen sene Galatasaray aynı durumu Ali Turan'a yaptılar. Şimdi aynı yere doğru götürüyorlar diye endişe duyuyorum. Türkiye'de zaten spora ilgi duyan insanlarda şike olaylarının ardından soğukluk başladı.

Arkasından bu adamların olumsuz tavırları bizi son derece üzüyor. Bir gün onların da başlarına bu tür işler gelir. Bu duyduklarımızı hiç yakıştıramıyoruz, kınıyorum. Ama biz Kayserililer olarak kulüp, yönetim kurulu ve yerel yönetimler olarak bir aradayız. Biz burada tek yürek olduğumuz sürece onlara kafa tutacak çok gücümüz ve irademiz var. Her zaman da onların burunlarından fitil fitil getiririz" diye konuştu.

akepesi,kayserisi bir oldu bize saldırıyor, badem bıyıklıya ne oluyor lan.

Cevap: Özhaseki: "Galatasaray'ın burnundan fitil fitil getiririz"

Köle Ticareti

Biraz daha ek klasör falan yayınlansada hepsini öğrensek şunların

en ağır küfrü ettim kendisine,bi an rahatladım lan.

Kayserispor ile ilgisi olan ve bu konu hakkında konuşan herkes haddini fazlasıyla aşmıştır. Eminim cevap da anladıkları dilden olacaktır..

Aklınca artistlik yapıyor işte. Kendini büyük olarak gören takımlar falan komik olmuş. İyi güldürdü.

Özhasekinin milyon tane yolsuzluk dosyası var.Dosyalar ortaya çıktığında kendini savunacak yüzün varsa o zaman çıkıp konuşsaydın ya

Bizim yaptığımız da etik değil, adamlar satmayacağını açıkladığı halde hâlâ futbolcuyla uğraşıyorsan problem vardır. Sonra o futbolcuyu aldığında sonu Ali Turan gibi oluyor, gerek yok. Bu saatten sonra kalsın Amrabat, istemez.

şeytan diyo 1 sene daha bekle bedavaya al g gibi kalsınlar

Bizim yaptığımız da etik değil, adamlar satmayacağını açıkladığı halde hâlâ futbolcuyla uğraşıyorsan problem vardır. Sonra o futbolcuyu aldığında sonu Ali Turan gibi oluyor, gerek yok. Bu saatten sonra kalsın Amrabat, istemez.

etiklik bir durum yok bence, başkan açıkladı ilk teklifi yaptık, reddedince vazgeçtik diye, ama adam teklifi öğrenince bize gelmek istedi doğal olarak, bu ayılarda oyuncunun aklını çeldiler diye bize çatıyor, bizim yönetim çoktan vazgeçti bu transferden zaten

Ne yapıp edip bu yayın ihalesini bozacaksın. Herkes kendi satacak kendi yayın hakkını, o zaman görecem ben bunların büyüklüklerini. Digiturk üyesi olanların %90' ı büyük takım taraftarı. Kutuyu biz alıyoruz, artistliği bunlar yapıyor. Paranla rezil olmak bu olsa gerek.

[video=youtube;QraGNS_d7eU]https://www.youtube.com/watch?v=QraGNS_d7eU[/video]

Üst Alt