Paint ile Harikalar Yaratan 87'lik Nine | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Paint ile Harikalar Yaratan 87'lik Nine

GSC'nin 12.yılına Özel, Forumu en iyi anlatan, Paint yarışması yapalım mı ?

• Kullanılan toplam oy
    9
Sosyal medya Microsoft Paint'i kullanarak kartpostalları aratmayan sonuçlar elde eden 87 yaşındaki kadını konuşuyor.

,q_O6Pd7HnEyZUv9tVIKZQw.jpg

Microsoft'un Paint programı ile ilginç neticeler elde eden Concha García Zaera bu aralar İspanya'nın en çok konuşulan kişilerinden biri.

,YRYg3BSY-EeUuGJPZr3Piw.jpg

İspanya'nın Valencia şehrinde yaşayan Concha García Zaera isimli kadın Paint ile çizdiği olağan üstü resimlerle görenleri adeta büyülüyor.

,din5-e_z5UqXiZgeNsC_DA.jpg

Kocası hastalandıktan sonra, onunla ilgilenmek için çok sık dışarı çıkamayan kadın, çocuklarının ona aldığı bilgisayar yardımıyla Paint programına merak saldı.

,EovVLRDBOUS-wbG2E2Y83w.jpg

Torunlarından birinin tavsiyesi üzerine çalışmalarını Instagram'da paylaşmaya başlayan kadının 100 binden fazla takipçisi var.

,UArGztk2M0aHrH54dFmVBA.jpg

Eşinin ona verdiği kartpostallardan ilham alan Zaera, detaylı bir resim için ortalama 2 hafta harcıyor.

,SYjDIFrTTUuh3v8r4xdzRg.jpg

İşte 87 yaşındaki kullanıcının Instagram'da ilgi çeken paylaşımlarından bazıları...

,--Zi61HYeEKMYjEelvtORw.jpg

,5RdRp2N7zkihgyvVp1vM1Q.jpg

,__KpWWaZIk2gMdJUb9SZlQ.jpg

,OINextLSjUKkuOd2hA0U0Q.jpg

,2KYz5_2O4kOnSCO4so8V1Q.jpg

,_hcs6fdt2UWRCLUTyStYSw.jpg

Ben çöpten adam bile yapamıyorum, bu teyzeyi geçtim herifin biri kara kalem Noel Baba'yı yapmış, birkaç sene evvel bunu gördükten sonra artık hayatımı sorgulamaya başladım. İnsanda hiç mi yetenek olmaz ne biçim adamım...

[video=youtube;v2g5qbvb7F4]https://www.youtube.com/watch?v=v2g5qbvb7F4[/video]

Ben çöpten adam bile yapamıyorum, bu teyzeyi geçtim herifin biri kara kalem Noel Baba'yı yapmış, birkaç sene evvel bunu gördükten sonra artık hayatımı sorgulamaya başladım. İnsanda hiç mi yetenek olmaz ne biçim adamım...

[video=youtube;v2g5qbvb7F4]https://www.youtube.com/watch?v=v2g5qbvb7F4[/video]
Herkes in bir yeteneği vardır.
Sen kendinkini daha bulmadın belki de.

Üst Alt