Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzle


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzlehani bastım daha başlamamış ?

çok iğrençti biliyorum :p

bizim maç Euro Futbol'daymış demekki fener maçını kanal d verecek bir hafta onlara bir hafta bizlere.

şu link patlamazsa iyidir ama patlayacak bence geçen maçdaki gibi.
 
Cevap: Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzleMaci ictimai tv'de izleyecegime aynaya arkami doner kendimi seyrederim daha iyi. :eek:
 
Cevap: Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzleZaten Kanal D şifresiz vermeyecek miydi? :)
 
Cevap: Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzleIctimai Tv zaten türksatta çıkıyor azerbeycan kanalı olduğu için pek yabancılık çekmiyecez türkçe'den çok az farkı var en azından anlaşılıyor ne demek istediği spikerin:)
 
Cevap: Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzlesaol Berk.. almıycam ulan D-zmartmıdır D-ztupidmidir.. inat ettim.
 
Cevap: Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzleArkadaşlar bu kanal hotbird yada türksat üzerinden de izlenebiliyormu bilgi verirmisiniz..
 
Cevap: Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzlebu kanal internetten izlenirde, uyduda şifre girerlermi acaba ?
 
Cevap: Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzleeğer kesinse güzel oldu bu, turksattan izlenmeside ayrı bir güzellik. Sesi kısacaz artık yapcak bişey yok :D
 
Cevap: Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzleben arattiriyorum cikmiyor hem hotbirdde hem turksattadreambox dan aratiyorumliveonsat da yazan ANt-1 kanali da suanda acilmiyor sifreli gosteriyorlar
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt