Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzle - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Panathinaikos - Galatasaray Maçını Ictimai TV de Canlı İzle

Yasal kaçak değil o yüzden paylasmak istedim

Azari kanalıdır.

Ictimai TV İzlemek İçin Tıklayınız

TURKSAT UYDUSU

frekans :11554 YATAY 02916 Ictimai TV

HOTBİRD UYDUSU

frekans: 11785 YATAY 27500 Ictimai TV

KANALLAR FTA YAYIN OLARAK GÖZÜKÜYOR

slm arkadaşım bende bu kanal hortbirt de var ama sinyal yok diyo senin verdiğin frekanstan aratıyom kanal yok diyo bi yardımcı olurmusun

Maci ictimai tv'de izleyecegime aynaya arkami doner kendimi seyrederim daha iyi. :eek:

Merak ettim nedenini acikcasi. Yabanci kanal diye biliyorsan sana sunu soyleyeyim. Azerbaycan kanalidir ve en az bizim kadarda Turkiyeyi desteklerler ve Turklerdir.

Bende ise D-smart olmasina ragmen Ictimai Tv den izleyecegim insallah.

Ben bir şey sormak istiyorum renktaşlar,ben bu kanalı buldum,maç saati falan kapanma şansı(sinyal vermeme) falan olmaz heralde demi, evde rahat rahat bir avrupa maçı izleyelim :)

Hem Hotbird hem Turksat'da arattim kanali bulmuyor

Fabrika ayarlarina dönüp sifirdan taratsam bulur mu acaba :D

Geçen sezon Şampiyonlar ligini stardan türksat üzerinden izleyemiyordum ancak yine türksatta olan azeri kanal anb den izleyebiliyordum..Bu sezonda yine bi azeri kanal ictimai tv maçı verecek logosu eski kanal 1 in logosuna benziyo köşede 1 yazıyor.. ilk fener maçında belli olur tüm maçları izleyip izleyemeyeceğimiz bu kanaldan

İçtimai TV'ye bi kaç gün önce mail atmıştım kanalınız şifrelenecekmi diye, ve bugün yanıtını aldım işte o yanıt.

----- Original Message -----

From: Can Kahraman

To: info@itv.az

Sent: Monday, September 07, 2009 4:58 PM

Subject: Merhaba.

Merhabalar. Sizlere bir sorum olacak. İçtimai TV Fenerbahçe'nin maçlarını canlı yayınlayacak.

Acaba Türksat uydusunda İçtimai TV şifrelenecekmi?

Cevap yazarsanız sevinirim. İyi günler.

Ve Cevap:

Salam.

Mektubunuza cavab olaraq bildirmek isterdik ki, Ictimai TV-nin siqnali shifrelenmeyecek. Turksatla butun oyunlara baxa bilersiniz.

Tewekkur edirk.

Bu mesaj bir forumdan alıntıdır ve tartışmalara açıklı getiriyor...

Artık tartışmalara son noktayı koyuyorum Bir daha kanal şifrelenecekmi diye sorular sormayınız ve konular açmayınız.

arkadaşlar bende dıgıturk var hem turksattan hemde hortbırttan frekansları ayarlıyorum arama yapmıyor. nasıl izliyeceğim bu kanalı. birisi yardımcı olursa sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt