Panathinaikos’a 3 Yıl Men! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Panathinaikos’a 3 Yıl Men!

Yahu sevgili aydin . Euroleague ile uefa bir organik baga sahip degil ki . Pana nin euroleague yonetimini boykot etmesi uefa ile herhangi bir sportif , maddi bagi olmayan bu kurumu-kulubu etkilemez ki

Hani sunu desen , bir derece anlarim , tff ile Gs kavgali olur , ayni siyasi otorite gudumunde olan tbf bize bir cezayi abartili verir , bir baglanti kurabiliriz

Euroleague tamamen kar amacli bir organizasyon , bir ulkeye bagli degil , kaldi ki fiba-uefa bile olsa alakasiz derdim ama euroleague daha da alakasiz

Platini-Fransa Avrupa Şampiyonası

Gibi sayısız pislik çıkan organizasyonlar bunlar doğrudur bir ilgisi yok ama şüphe tek gerçektir

Yarın bir gün ilgisi olduğu ortaya çıkarsa şaşırma :D

Pana oyunculara ne maaş veriyorda 3 sene yemiş ya üç kağıt falan mı yaptılar yoksa , ligde 10.sıradalar takım piyasa değeri 23 milyon bana garip geldi biraz

Ben ceza metnini okudum , fakat 3 seneyi , katilmaya hak kazandigi 3 senenin ilki olarak anladim .

Yani bu sezon avrupaya katilacak yerde bitiremiyorlar ligi sanirim ve kalacak 2 sezon

Ornegin gelecek sene katilirlarsa gidemeyip cezayi cekecekler

Evet 3 sezon boyunca men edildiler ama bunun anlami 3 sene katilamayacaklar demek degil benim okudugumdan anladigim

Pana bu sezon 34 topçu yollamış ve yerlerine altyapıdan gelenler hariç 23 topçu almışlar garip birşeyler denemişler bir taraflarında patlamış anlaşılan.

Ben ceza metnini okudum , fakat 3 seneyi , katilmaya hak kazandigi 3 senenin ilki olarak anladim .

Yani bu sezon avrupaya katilacak yerde bitiremiyorlar ligi sanirim ve kalacak 2 sezon

Ornegin gelecek sene katilirlarsa gidemeyip cezayi cekecekler

Evet 3 sezon boyunca men edildiler ama bunun anlami 3 sene katilamayacaklar demek degil benim okudugumdan anladigim

"Panathinaikos FC is excluded from participating in the next UEFA club competition for which it would otherwise qualify in the next three (3) seasons (i.e. the 2018/19, 2019/20 and 2020/21 seasons). "

Katılmaya hak kazanacağı 3 sezonun ilkinden itibaren uygulanacak 3 sene hak mahrumiyeti. Muhtemelen tahkim ve cas'a giderler, belki 1+2 gibi bir anlaşma yaparlar daha önce ceza alıp Fair Play'i yeniden ihlal etmedilerse.

2 sayfa olmuş İbrahim Tatlıses in yavaş ne gerek var resmi paylaşılmamış enteresan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

"Panathinaikos FC is excluded from participating in the next UEFA club competition for which it would otherwise qualify in the next three (3) seasons (i.e. the 2018/19, 2019/20 and 2020/21 seasons). "

Katılmaya hak kazanacağı 3 sezonun ilkinden itibaren uygulanacak 3 sene hak mahrumiyeti. Muhtemelen tahkim ve cas'a giderler, belki 1+2 gibi bir anlaşma yaparlar daha önce ceza alıp Fair Play'i yeniden ihlal etmedilerse.

Ikilemde kaldim ama bizim ceza metnimizin sonuc kisminda da 2 sene yaziyor ama hatirlanirsa o zaman da konusulmustu , eger ligde ilk 5 e giremez veya kupayi alamazsak cezayi cekmis sayilmayacagiz fakat sonraki sene de katilim hakki elde edemesek bile ceza dusuyor demistik

36EC8E00-17C1-4822-A641-B77F1A9F196D.jpeg

Ikilemde kaldim ama bizim ceza metnimizin sonuc kisminda da 2 sene yaziyor ama hatirlanirsa o zaman da konusulmustu , eger ligde ilk 5 e giremez veya kupayi alamazsak cezayi cekmis sayilmayacagiz fakat sonraki sene de katilim hakki elde edemesek bile ceza dusuyor demistik

Ekli dosyayı görüntüle 21048

Katilmaya hak kazanacagi 3 sezonun ilkinden itibaren uygulanacak 3 sene hak mahrumiyeti, ornegin (i.e. yaziyor orda bak) 2018/19, 2019/20 ve 2020/21 sezonlari. Ne zaman katilmaya hak kazanirsa taksimetre ordan aciliyor.

Aynisi bizim ceza metninde de gecerli.

Son düzenleme:
panathinakos : elektrikler yoktu çalışamadım örtmenim >>> 3 sene ceza
galatasaray : vali beyin evinde davetliydik , çalışmaya fırsat bulamadım örtmenim >>> bütçe sınırlaması ve takip

Katilmaya hak kazanacagi 3 sezonun ilkinden itibaren uygulanacak 3 sene hak mahrumiyeti, ornegin (i.e. yaziyor orda bak) 2018/19, 2019/20 ve 2020/21 sezonlari. Ne zaman katilmaya hak kazanirsa taksimetre ordan aciliyor.

Aynisi bizim ceza metninde de gecerli.

Ama o zaman bizim de ostersund eslesmesi senesinde katilamamamiz gerekmez miydi 2 sene olsa ?

Ama o zaman bizim de ostersund eslesmesi senesinde katilamamamiz gerekmez miydi 2 sene olsa ?
Bizimki 1'i direk ceza oburu gozetimli olarak 1+1 yapilmisti diye hatirliyorum. Panathinaikos'a direk 3 yil cakmis, belki tahkimde onlar da 1+2 ya da 2+1 gibi birseye baglarlar..

Not: Yanlis hatirliyormusum, biz zaten 1+1'ken yapilan mali duzenlemeler diye 1 yila indirmis uefa: UEFA'dan 1 Yıl Men Cezası Bu son ihlal de o +1'in kaldirildigi sene yapilmis yani.

Son düzenleme:
Çok adaletsiz.
Psg,city,chelsea filan kuralların etrafından dolanıyor ceza yok ancak küçük kulüplere gelince şak diye cezayı kesiyor

Beyler bana biriniz ceza verilmedigini dusundugunuz , saydiginiz kuluplerden birine hangi rakamsal kriteri ihlal etmesine ragmen ceza verilmedigini aciklar misiniz ?

Mesela city veya psg neden ceza yemeli ?

Üst Alt