Pantolonsuz Metro Yolculuğu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pantolonsuz Metro Yolculuğu

ABD'li ünlü topluluk *Improv Everywhere tarafından her yılın ocak ayında düzenlenen 'The No Pants Subway Ride'ın (Pantolonsuz metro yolculuğu) bu yıl 17'ncisi gerçekleştirildi. ABD'yi kutuplara çeviren kar ve soğuğa rağmen pantolonsuz metro yolculuğu hareketine yine yüzlerce insan katıldı. Etkinlik ABD, Almanya, İngiltere başta olmak üzere çeşitli ülkelerden 660 şehire yayıldı. Hava sıcaklığının - 17'yi bulduğu New York'ta insanlar soğuk havaya aldırmadan pantolonlarını metroya binmeden önce çıkararak yolculuk etti. İşte objektiflere yansıyan kareler...

abd,RDCRFkwTtkuB_mQDLdCB3w.jpg

,7g6nV7K8DEasbHyKOPZzvQ.jpg

(ntv)

Bağcılar M2 hattında bunun yapıldığını ve olay çıkmadığını gördüğümüz gün Türkiye g5 ülkeleri arasına girmiş olacaktır.

Ya (S)everler ya döverler. Normal olanda budur.
Ses çıkarmayan ülkelerdir asıl geri kafalı.
Ama bazı çakma modern insanlar anlamaz tabi işte böyle olmalı felan diyen çıkarsa şaşırmam birazdan.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ya (S)everler ya döverler. Normal olanda budur.
Ses çıkarmayan ülkelerdir asıl geri kafalı.
Ama bazı çakma modern insanlar anlamaz tabi işte böyle olmalı felan diyen çıkarsa şaşırmam birazdan.

İşte senin gibiler yüzünden ülke gelişmiyor. Ne gidip dövün ne de bakıp barbutlayın. Yazın da gidip plaja milleti dövün o zaman. Burada onların yaptığı doğru veya yanlış demiyorum. Senin modernliği adamların ağzını burnunu kırmakla bağdaştırman kadar talihsiz bir durum olamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İşte senin gibiler yüzünden ülke gelişmiyor. Ne gidip dövün ne de bakıp barbutlayın. Yazın da gidip plaja milleti dövün o zaman. Burada onların yaptığı doğru veya yanlış demiyorum. Senin modernliği adamların ağzını burnunu kırmakla bağdaştırman kadar talihsiz bir durum olamaz.

Pantolonsuz metroya giren dayağı hak eder renktaş em küm etmeye gerek yok

Edit: bak negüzel kendi ağzınla söylüyorsun, plaj diyorsun.
Demekki neymiş ? Pantolonsuz gezilecek yerler varmış ama onun yeri metro değilmiş.
Bukadar amerikan özentisi olmayın be

Son düzenleme:
Gecen bir konu basliginda, sonsuz saygi duydugum pek muhterem @Mustafa Sevim bey, donsuz geceler diledigini yazmis idi.
Bu haber sonrasi taslar yerine oturdu.

Son düzenleme:
Pantolonsuz metroya giren dayağı hak eder renktaş em küm etmeye gerek yok

Edit: bak negüzel kendi ağzınla söylüyorsun, plaj diyorsun.
Demekki neymiş ? Pantolonsuz gezilecek yerler varmış ama onun yeri metro değilmiş.
Bukadar amerikan özentisi olmayın be

Ben gidip bunu yapsam Amerikan özentisi olurum. Ben bu eylemi de savunmuyorum. Anlamsız buluyorum. Ama plajda herkes böyle giydiğinde sorun olmuyor sonuçta değil mi? Gidip dövmenin hiçbir manası yok.

Edit: Neyse ya uzatmayalım düşüncen böyleyse elden bir şey gelmez. Benim düşüncem böyleyse senin elinden bir şey gelmez.

Son düzenleme:
Üst Alt