PAOK - AEK Maçında Ortalık Yangın Yerine Döndü! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PAOK - AEK Maçında Ortalık Yangın Yerine Döndü!

Kalecinin arkasinda , kalecinin o oyuncudan etkilemesi , sakinmasi mumkun degil

diyebilirsiniz ki , carpsa ? Evet carpsa ofsayt

ama biri diyebilir ki , carpsa neden ofsayt , oyuncu orada bir katkida bulunmuyor , olmasa da gol olacak .

dogru ama temas baska bir sey , temas ettin mi kural kesinlikle ofsayt verilmeli diyor , cizgi uzerinde bile olsa

ama aktif alan olmasi icin kaleciye degmesine gerek yok ornegin , gorus alanini kapatmasi yeterli , fakat burada kalecinin arkasinda

zaten izleyip golu vermis .

Kalecinin arkasinda , kalecinin o oyuncudan etkilemesi , sakinmasi mumkun degil

diyebilirsiniz ki , carpsa ? Evet carpsa ofsayt

ama biri diyebilir ki , carpsa neden ofsayt , oyuncu orada bir katkida bulunmuyor , olmasa da gol olacak .

dogru ama temas baska bir sey , temas ettin mi kural kesinlikle ofsayt verilmeli diyor , cizgi uzerinde bile olsa

ama aktif alan olmasi icin kaleciye degmesine gerek yok ornegin , gorus alanini kapatmasi yeterli , fakat burada kalecinin arkasinda

zaten izleyip golu vermis .

ewt aslinda sonradan kalecinin arkasinda oldugunu ben de farkettim

gol

skor 1-0

Valla açıkçası bazen bizim hakemlere de benim bunu yapasım var çünkü adalet yok yunan futbolu pislik içinde bizim türk futbolu da pislik içinde, hakemlerin çoğu artist ve bence çok konuşulmak hoşlarına gidiyor özellikle Galatasaray maçlarında hata yapan hakemler ödül gibi diğer haftalarda görev almaya devam ediyor

LG-K430 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

FIFA, liglerin düzenli olarak ve güvenliği sağlanmış şekilde devam edeceğini garanti etmediği takdirde Yunanistan'ı ülke olarak futboldan men edeceğini yetkililere bildirdi. (BBC)

FIFA, liglerin düzenli olarak ve güvenliği sağlanmış şekilde devam edeceğini garanti etmediği takdirde Yunanistan'ı ülke olarak futboldan men edeceğini yetkililere bildirdi. (BBC)

Adamin silahi hakli yere mi haksiz yere mi cektigi uzerine gidilmedikce bu sorunlar cozulmez

takima ,baskana, klube ceza verilecekse bile bu olaydan nemalanan rakip takim bu puanlari , o hakem de mac yonetmeye devam etmeyi haketmis mi olacak

Ne çok kafayı yemiş adam var lan herif binlerce kişinin arasına silahla girmiş ofsayt mı değil mi onu tartışıyorsunuz? Herif havaya sıksa tribündeki bir çocuğa falan isabet etse ne olacak? Paok denilen kulüp en iyi ihtimalle küme düşürülmeli, futboldan süresiz men de düşünülebilir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamam buna katiliyorum ama pozisyon ofsayt degil ki , olmayan ofsayta ofsayt calinmasa ne sahada silah olacak , ne baskan girecek , ne de mac tatil edilecek

sonuclari cezalandiralim yuzde yuz katiliyorum ama sebep olanlar ne olacak ?

artik elbette biraz az gelismis toplumlarda da olsa boyle olaylar gorulecek cunku artik hakem konusu insanlarda infial yaratiyor , biktirdi , isyan ettirdi

Tarik ongun olayi da boyleydi bizim son derbide

sampiyonluga giden takimin direk rakibiyle kendi sahasinda oynadigi macta 90+6 da attigi temiz golu iptal edemezsin kardesim

o kadar da degil

Üst Alt