Paok Sitesi Olayı İstanbul'un Fethine Getirdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Paok Sitesi Olayı İstanbul'un Fethine Getirdi

Cevap: Paok Sitesi Olayı İstanbulun Fethine Getirdi Fener Rezil Etti Ülkemizi!

Adamlar Fenerbahçeyi eledik diye bakmıyorlar olaya,Türklerin İstanbul'unu fethettik diyorlar.

Biz hala birbirimiz yiyelim,Paok'larla,Karpaty'lerle.

Bide bjkliler bunlarla bağırdı şeref yoksunu vatan hainleri

Sana herhangi bir eleştiri yapmadım Targutay,sorun ülke insanımızın birbirini yeme düşüncesinde.Dışarıya açılmak bu yüzden zor,birbirimizle uğraşmaktan vakit kalmıyor :)

Sana herhangi bir eleştiri yapmadım Targutay,sorun ülke insanımızın birbirini yeme düşüncesinde.Dışarıya açılmak bu yüzden zor,birbirimizle uğraşmaktan vakit kalmıyor :)

Eleştiri yaptın demedim ki Türkler Kurtlar Vadisi Filistinle İsraili bitiriyorlar Facebooktan ülkeyi kurtarıyorlar filan ya onlarda az mal değiller dedim maç kazanınca İstanbulu fethettiklerini zannediyorlar yani

Yarın ülkeyi boşaltıyoruz Yunanistan için. Ülkesine maç yaptık çünkü.

Eleştiri yaptın demedim ki Türkler Kurtlar Vadisi Filistinle İsraili bitiriyorlar Facebooktan ülkeyi kurtarıyorlar filan ya onlarda az mal değiller dedim maç kazanınca İstanbulu fethettiklerini zannediyorlar yani

Bilinçaltını insanlar, gerçekte hayatta yapamadıkları(yapamayacakları) şeylerle rahatlatır.Normal tabi ama can sıkıcı o slaytı görmek o ayrı.

Sen söylemek istediğimi,vurguladığım düşünceyi anladıysan sorun yok benim için :)

Sen gelip burada ülkemizi rezil etti diyorsun, asıl rezil eden sensin. Cevap vermeyi düşün, düşünebildiğin yere kadar, nereye kadar dayanacaksın merak ettim.

Vah garipler vah. Kuyruk acıları var geçmişten.

fetih.jpg

Bilinçaltını insanlar, gerçekte hayatta yapamadıkları(yapamayacakları) şeylerle rahatlatır.Normal tabi ama can sıkıcı o slaytı görmek o ayrı.

Sen söylemek istediğimi,vurguladığım düşünceyi anladıysan sorun yok benim için :)

Buna bir nevi kompleks de denir.

öyle ayasofyanın üstüne haç koymakla olmuyor o işler. Turist olarak gelince alıyoruz 20 tl içeri giriş parasını mal herifler

Gerçek değil miydi olm o ? Film miydi lan ? :(

Yok Filistin olayı sahtede ama Irak olayı yani Polat Alemdar ve Memati reisin çuval geçirdiği adam gerçek Amerikan Generaliydi ya filmde oynarsın çuvalı geçiririz yada biz kafa kesmeyiz cünkü sünnetciyiz demişler ben böyle biliyom

Anca sanal alemde yıkarsınız o minareleri yapacağınız tek şey gelip gezmek daha öteye geçemez.

Üst Alt