# Papa Gueye - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Papa Gueye

Cevap: # Papa Gueye

Kadro yapımıza ve teknik heyetimize bakınca bu sonuç bariz olarak ortaya çıkıyor.

Fazla hayal kuruyoruz. Marquez'le başladık, kesmedi, forumda Henry, Puyol Milito'nun adı bile gecti ciddi ciddi.Fazla beklenti içine girmemek lazım, dediğin özelliklerde oyuncular lazım evet, ama zaten o türden adamlar suan kendi kluplerinde ilk 11 oyuncusu ya da mevkilerinde 1numaralı yedekler. Ara transfer döneminde alınabilek oyuncular değil.

Hayal kurmak başarmanın yarısıdır.

Şaka bir yana, bahsettiğin isimler sennde söylediğin üzere klüplerinin olmazsa olmazı isimler lakin Gueye'de bize yakışacak bir oyuncu değil yanına tecrübeli bir isim alınmadıkça. Benim savunduğum nokta bu. İhtiyacımız olan adam Gueye'dir diyen kördür diyorum sadece.

Çok maçını izlemedim ama takip ettiğim kadarıyla değerli bir oyuncu olduğu ve büyük paralar önerildiğini duydum...Yani Ukranyada bir defans oyuncusu için 15 milyon eurolar konuşuluyorsa o adam azman deyip kesip atmak pek mantıklı değil...İyi oyuncu ise o takımda ne işi var savıda oldukça saçma...Yani arkadaş doğru örnekler vermemiş belki ama bu varsayımın saçma olduğu üzerine futbolla ilgilenen herkes biraz takımlar ve oyuncular üzerine düşünürse fikir birliğine varır kanımca...Yanlız bir nokta var bu transferde 3,5 milyon euro gibi rakamlar konuşuluyor,6 ay önce çok büyük bir teklifi reddetmiş bir kulüp bugün neden bu paraya oyuncusunu versinki...Pek mantıklı gelmedi açıkcası...Son olarak iki uzunla defans göbeği olmaz varsayımı oldukça geçersiz,Sadece Man.United örneği bile bunu çürütmeye yetecektir...

Ukrayna'd defans mefans olmasi onemli degil dikkat ceken ve one cıikan her oyuncu icin abartidan ote buyuk rakamlar konusulur cunku orada Shakhtar var....

Üst Alt