# Papa Gueye - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Papa Gueye

Cevap: # Papa Gueye

Bu adamı canlı izlemiştim bizimle oynadıkları maçta. İyii bir adam ama bizim aradığımız böyle birisi değil bence. Daha çevik bir adam lazım bize. Kısa mesafede hızlı, güçlü, sert ve az-çok da pas yapabilse iyidir. Ricardo Costa'yı alsaydık keşke diyorum ben.

Bu adam bir doksan küsür boyunda, kalıplı. Buna rağmen çevik. Çok iyi kesici, hava toplarında öldürücü, yetmezmiş gibi seri.. Hala mı yetmedi mi? Tekniği yüksek, topu oyuna iyi sokuyor. Topla hızlı, aldı mı gidiyor...

Gerçekten iyi bir stoper. İsmini İlerleyen yıllarda daha sık duyabiliriz transfer olmaz ise. :)

Bu adam bir doksan küsür boyunda, kalıplı. Buna rağmen çevik. Çok iyi kesici, hava toplarında öldürücü, yetmezmiş gibi seri.. Hala mı yetmedi mi? Tekniği yüksek, topu oyuna iyi sokuyor. Topla hızlı, aldı mı gidiyor...

Gerçekten iyi bir stoper. İsmini İlerleyen yıllarda daha sık duyabiliriz transfer olmaz ise. :)

Arkadaşın da dediği gibi ne ararsan var kısaca tam bir ''azman'' inşallah gelir.

2.Johnson mübarek

PAPA_Jonsson.jpg

Üst Alt