Para Sıkıntısı Olmasaydı Ne Yapardınız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Para Sıkıntısı Olmasaydı Ne Yapardınız?

Para okadar önemli değil bir noktadan sonra bence.
Zenginlik bilgi birikimi ve çocuklarımın, sevdiğim insanları mutlu oldukları anları görmektir hayatımda.

Hawaii'de tropikal ve sakin bir bölgede havuzlu bir villa yapıp tüm gün kokteyil içerdim. Sakin ve insanlardan uzak bir yerde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Para okadar önemli değil bir noktadan sonra bence.
Zenginlik bilgi birikimi ve çocuklarımın, sevdiğim insanları mutlu oldukları anları görmektir hayatımda.
Bilimsel açıdan doğru bir tespit Fatih

money_cant_buy_happiness.png

Formanın içinde sönük durmuş, bizden uzak Reale yakın olsun

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu adamı canlı izlediğim için kendimi şanslı hissediyorum . sporting lizbon'da birkaç tel sarkan sarı saçları ile manu'yu tek başına dağıtmıştı . ardından manu bunu apar topar transfer etti. sonra zevk dolu macera başladı . düşünsene ronaldo futbolu bırakıyor herhalde reali bir daha izlemem . bu adam sayesinde futbolu sevdim.

Değildir herdaim mutlu olamazsın küçük şeylerden olamazsan depresyona girilebilir zenginlik kimisine mutluluğu getirir kimisine getirmez ama bizde bir korku vardır para bizi bozar yanlış bir inanış olduğunu düşünüyorum.
Para insanları boza bilir ciddi anlamda. Genelleme yapmamak gerekir tabiki burada da.

Değildir herdaim mutlu olamazsın küçük şeylerden olamazsan depresyona girilebilir zenginlik kimisine mutluluğu getirir kimisine getirmez ama bizde bir korku vardır para bizi bozar yanlış bir inanış olduğunu düşünüyorum.
Bende oyle dusunuyorum tamamen fakir avuntusu.
Para mutluluk getirir mi soru isareti ama
Bir nebze huzur getirecegi kesindir.
Yav ben eskiden yani bundan 1 ay oncesine kadar bile asiri karamsar baya melankolik bi insandim
Hayatimda o kadar sacma seyler yasadim ve tecrube ettim ki olaylara baya olgun yaklastigimi dusunuyorum su aralar.Mutlu olmak pesinde kosmuyorum.Sacma seylere canimi sikmiyorum.Guzel gidiyor gibi simdilik

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt