Paralı ve Satılık Kalemlerin Yeri: Takvim Gazetesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Paralı ve Satılık Kalemlerin Yeri: Takvim Gazetesi

Hoca vedata ne demiski o vedata laf dedi leminaya ses cikartmiyor diye yazmışlar?
Birde sayfanin o solundaki tip ve paylasimlari nedir oyle yav. bu sekilde hayatini kazanıyorsa helal valla adama

iddia edilen olayın gerçekleştiği gün lemina ile birlikte olduğumu yazmıştım. sebebi de artık basına düştüğüne göre anlaşıldı sanırım. (bkz: #2846272)

olayın tamamından haberdar olarak sizelere bilgi verebilirim. olayda kamerayı muhabirin elinden alan kişi lemina değil lemina’nın kuzeni. lemina da olay esnasında orada ancak olaya hiç dahil olmuyor. fazla da detaya girmek istemiyorum.

bunu en iyi bilen kişi takvim muhabiri. zaten lemina’dan değil bu konuda kuzeninden şikayetçi. ayrıca kamera kırma söz konusu değil. bunları bile bile böyle haber yapıyor takvim, yazıklar olsun.

GS sözlükte birisi yazmis.
Olayin asli buymus eger dogruysa.

Lemina saldırgan bir insan değil aksine çok insancıl ve olgun bir adam. Haberi görünce şaşırmıştım ama şimdi anlaşıldıki iftiraymış. Boykota varım.

Ben makinada bir kırıklık göremedim objektifi yerinden çıkarmış.
Ayrıca olaya ait video var mı 21. yüzyıldayız sıçaken video çeken adamlar darp iddiasında bulunan olayda çekememişler enteresan. Hayır fotoğraf çekmek istedi oyuncu kabul etmedi arkasından zaten neredeyse ömrünü tamamlamış olan makinayı fırlattın. Belgesiz su atmak tck'ya göre suç umarım attıkları bok üzerlerine yapışmaz

Bu forumda ciddi ciddi Takvim gazetesi alıp okuyan var mı?

Gittiğim berberler haricinde alanı ne gördüm ne de duydum şimdiye kadar.

Üst Alt