Parana'nın Roberto Carlos'u Galatasaray'a geliyor!


11905679520.jpg


Galatasaray'la altyapı anlaşması yapan Brezilya 3. Lig ekiplerinden Londrina'nın başkanı Sergio Malucelli, sol bek Wendel ile Artur 'un Türkiye'ye gideceğini açıkladı. İki oyuncunun eğitim göreceği belirtilirken, Diario gazetesi, Wendel için "Parana muhtemelen Roberto Carlos'unu elinden kaçırıyor" yorumu yaptı.

kaynak:Carlos, G.Saray'a geliyor - Fotomaç

asıl kaynak: Londrina vai vender Artur e Wendel para a Turquia « Lucio Flávio
 
Cevap: Parana 'nın Roberto Carlosu Galatasaray 'a geliyor!Solbekte Hakan Balta olduğu için Brezilya bölgesel liginden bile adam alınabilir.Sorun yok.
 
Cevap: Parana 'nın Roberto Carlosu Galatasaray 'a geliyor!Duyanda bizi alt yapı ülkesi zanneder eğitim göreceklermiş gece hayatı eğitimi alırlar ancak
 
Cevap: Parana 'nın Roberto Carlosu Galatasaray 'a geliyor!bizim sol bek en sona kalsın mümkünse. kanatlar yaratıcı oyuncu ve forvet alınmalı.
 
Cevap: Parana'nın Roberto Carlos'u Galatasaray'a geliyor!Bunlarda Brezilyanin Messisi Brezilyanin Drogbasi Brezilyanin yeni Ronaldosu diye diye kendi adamlarini göklere cikariyorlar.

Biz ise Arda´da kim onun bunun tirnagi olamaz deyip kendi futbolcumuzu asagiliyoruz.Lobby ve mantalite farki bu olsa gerek.
 
Cevap: Parana'nın Roberto Carlos'u Galatasaray'a geliyor!bizim mahalleden bi tane sol bek getir Hakan'dan daha iyi olur.
 
Üst Alt