Paranız Olsa İlk Ne Alırdınız ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Paranız Olsa İlk Ne Alırdınız ?

Paranız Olsa İlk Ne Alırdınız ?

A)PlayStation 3

B)Plazma & LCD TV

C)iPhone 3G

D)Acer Ferrari Notebook

E)Ev Sinema Sistemi

F)Navigasyon Cihazı

G)Projeksiyon Cihazı

H)Diğer (Belirtiniz)

sessiz sakin bir çiftlik hayatı sürmek isterdim

:)

Cevap: Paranız Olsa İlk Ne Alırdınız ?

F5 spor klubünü satın alır sonrada bunlar şikeciymiş defolu deyip daha da ucuza satardım...

Messi, Ronaldo'yu GALATASARAY'a alırım stadtaki herkezede benden ikişer bira alırdım. Kendım ıcın ıstedıgım cok bısey yok yanı ;)

GSC forumu satın alır paranız olsa ne yapardınız, kıçınız ağrıyınca nerenizle oturursunuz tarzı topicleri hiç acımadan siler kalan parayı forumun gariplerine dağıtırdım.

Soruyu sınırlandırmak gerekir.

Fener'i alırım,Genelev açarım çok saçma.

ne kadar para olduğuna bağlı şimdi ps3 alıcak kadarsa napıyım o parayı zaten efendime söliyim yok milyon dolardan bahsediyosak işin rengi değişir

çuval dikmeye ne kadar meraklısınız siz ya o kadar paran olucak bari eskort felan diyediniz genelev ne asahahadkfggg

size genelevden daha çok bu lazım
2uh5vnt.jpg

1 blok alırdım, 1 katta 5 daire olsa 10x5=50 500 tl'den versem kiraya 500x50= 25.000 tl aylık gelir :) her ay 20.000tl'yi bankaya yatırsam 20.000x12=240.000 tl :) 240.000 tl'yi aylık faizli hesaba yatırsam ve üstünede yine her ay 20.000 tl yatırsam 10 sene içinde aylık faiz fln derken trilyoner olurum :)

Üst Alt