Paranormal Activity 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Paranormal Activity 3

[video=youtube;90r3CnPI0AM]https://www.youtube.com/watch?v=90r3CnPI0AM[/video]

21 ekimi bekliyoruz. Yalnız olayın temelinde Bloody Mary saçmalığı varsa yapımcılar gidip çay koysun :eek:

Cevap: Paranormal Activity 3

Saçma sapan bir film.Sırf daha etkili olsun diye gece karanlıkta izlemiştim ilk filmi,yarısında uyuyakalmışım.

İlki vasattı ama ikincisinden etkilendim. Bu tip filmler gerilim açısından daha iyi bence. Garezmiş, şeytanmış, vampirmiş.. falan, bunların hiçbir korkutuculuğu kalmadı bana göre ;)

en son emily rose şeytandan etkilenmiştim birde rec 1 :) bunu izleyen arkadaşlar pek önermedi ama izlemeyi düşünüyorum

[REC] de amatör çekim tarz korkudur, çok başarılıdır.. Ama Emily Rose falan, leş :)

emily rosedan buyana saçmaladılar ama üstüne daha şeytan çıkarma filmi gelmedi şeytan filmlerinin en iyisiydi,amatör rec tarzı filmler gayet geriyo en son the tunnel diye bir film izlemiştim oda gayet iyiydi

2.si hoşuma gitmemişti umarım bu güzel olur.

Bu arada fragmanı izlerken tv'de dalgalanma oldu iptal oluyordum :D

Seviyorum böyle filmleri, ecüş bücüş yaratıkların olduğu filmlerin yanında cok daha etkılı gelıyor bu fılm.

Gündüz sahnelerinde bir şey olmayacağını bildiğin için bom boş bir film.Gece olucakda ses efekti ışık yanıp sönmesi falan film bitiyor gidiyor.

Bloody Mary olayını nasıl çıkardın la fragmandan? Gerçi ofisteyim, yarım yamalak bir biçimde sesi açmadan izledim amma velakin...

Üst Alt