Parçalı Üye ve Galatasarayı Efendileri Sorunsalı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Parçalı Üye ve Galatasarayı Efendileri Sorunsalı

Cevap: Parçalı Üye ve Galatasarayı Efendileri Sorunsalı

Türkçeyi düzgün kullanmalı, üyelerle polemiğe girmemeli, ceza kurallarına riayet etmeli ve mantıklı yorumlar yazmalısın.:)

Daha fazlası için:https://www.gscimbom.com/forum/ali-sami-yen-forumu/17062-ali-sami-yen-forumu-hakkinda.html

Renktaş bu ünvan'ı çok istiyorum yaa..2 ay'dan fazladır üyeyim,herhangi bir ceza almadım..İmla kurallarına ise her daim riayet ediyorum..Mantık ise haddin'den fazla mevcut bende..:) Şaka bi yana haddin'den fazla istiyorum bunu..İnşAllah layık görürler bu ünvan'ı..:eek:

Renktaş bu ünvan'ı çok istiyorum yaa..2 ay'dan fazladır üyeyim,herhangi bir ceza almadım..İmla kurallarına ise her daim riayet ediyorum..Mantık ise haddin'den fazla mevcut bende..:) Şaka bi yana haddin'den fazla istiyorum bunu..İnşAllah layık görürler bu ünvan'ı..:eek:

Peki çift nokta hakkında ne düşünüyorsun? ..

Forum'a üye olurken en büyük hayalim Galata Sarayı Efendileri olmaktı..Bu ünvan'ı kazanmak için napmalıyım Renktaşlar?..

Her zaman efendi çocuğu oynaman lazım,biri küfür yazsa konuya,yolda yürürken açık popo görmüşcesine woooaa hemen şikayet etmen lazım,başka konularda ise son derece ılımlı her şeye tamam demen lazım :D

Kısaca kendinden çıkman lazım dostum..

Yahu rol yapacaksam kendimi kasacaksam kendim olmayacaksam rahat stres atamayacaksam neyleyim Gseliği demiş atalarımız:lol:

Her zaman efendi çocuğu oynaman lazım,biri küfür yazsa konuya,yolda yürürken açık popo görmüşcesine woooaa hemen şikayet etmen lazım,başka konularda ise son derece ılımlı her şeye tamam demen lazım :D

Kısaca kendinden çıkman lazım dostum..

Bizlere haksızlık olmuyor mu ?

Bu arada siz de Gse'ydiniz yanlış hatırlamıyorsam, olmadan önce iletinizdeki gibi mi davranıyordunuz ?

Renktaş bu ünvan'ı çok istiyorum yaa..2 ay'dan fazladır üyeyim,herhangi bir ceza almadım..İmla kurallarına ise her daim riayet ediyorum..Mantık ise haddin'den fazla mevcut bende.. Şaka bi yana haddin'den fazla istiyorum bunu..İnşAllah layık görürler bu ünvan'ı..

İmla kurallarına fazla riayet etme bence, böyle çok iyi.

Üst Alt