GSC Anket - Paredes'i Takımımızda Görmek İster misiniz ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Paredes'i Takımımızda Görmek İster misiniz ?

Paredes'i Takımımızda Görmek İstermisiniz ?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
müthiş pasör bir kere. adamın ağzının içine tekte topu bırakıyor. savunma anlamında oliviera'dan daha sert. oli son zamanlarda ikili mücadelelerde üzerine sinek konsa kendini yere bırakıyordu. bir de argentina'lı olması icardi için bir nebze daha iyi olur gibi.

ancak takımda driblling ile alan kat edebilen oyuncu sayımız çok az. en iyi dribblingçimiz morutan bildiğin.

o yüzden torriera'nın yanına biraz daha o profilde bir oyuncu isterdim ben açıkçası.

Hocam isterse birşey demek düşmez bana ama soğudum ben bu transferden ama basının yönlendirmesi de bizi bu hale getirmiş olabilir.

Gelirse birşey demem Sergio’dan da her anlamda daha iyi bir oyuncu buradaki bazı yorumların aksine ancak ben olsam farklı tipte bir oyuncu tercih ederdim, Moriba denenebilir mesela.

Fabinho gelmedikçe yerine isterim.

Profil olarak geçen sene ki takıma uymuyor evet.

Ama bu sene CL için orta sahada daha defansif bir yapı lazım Zaniolo'yu oynatmak için.

Paredes-Torreira gibi gerek agresif, gerek de pas becerisi olan orta saha gereken direnci tesis eder.

Yerine Fabinho gelecekse gelmesin :)

En başından beri pozitifim. Ama sürecin fazla uzamaması gerekir. Torreira'nın partnerinin iyi bir pasör olması gerektiğini düşünüyorum. Dripling yapabiliyorsa ne ala ama pasörlüğü daha önemli bence. Geçen sezon herkes sezon sonundan dem vuruyor ama sezon ortasında Oliveira'nın olmadığı maçlarda çok zorlanmamızın sebebi başka oyun kurucumuzun olmamasıydı. Oliveira düşüş yaşadığında da Torreira ve Icardi beast modunu açmasa çok zorlanırdık. Büyük takımın kaliteli oyun kurucusu olur. Performansını sahaya çıkmadan bilemem ama Paredes bu kaliteye haiz.

Üst Alt