parfüm önerileri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

parfüm önerileri

Cevap: Hangi parfümü kullanıyorsunuz?

images

:asd:

En güzeli ter kokusu..Özellikle koltukaltı terliyse birinin ve otobüste, metroda burnunuza dayarsa koltukaltını, ohh miss..:haha::haha:

Privacy.Ama köydeki tezek kokularının yerini hiçbi koku tutmuyo beyler.Böyle bali kokusu gibi,içime çekesim geliyo nedense

mekana, giyisiye ve mevsime göre , Burberry London , Bvlgari Aqua ve Paco Rabanne Black xs rotasyonu. Ama en iyi Burberry London'dır.

Bende söyliyim bari :) 4 yıldır kullanıyorum.Kokusu inanılmaz hoşuma gidiyor :D

Hugo-Energise.jpg

Sonunda Hugo kullanan birisi çıktı..:) Ben de beğeniyorum genel olarak kokularını..

Kışın daha çok angel kullanırım. Yazın gitmez biliyorsunuz. Yazın ise, Acqua Di Parma tercihimdir. Kışında tercih edebiliyorum. Duruma göre..

bence Burberry week end erkekte burberry'nin en başarısız parfümü (çokta kötü değil ama classic ve london'a kıyasla başarısız bence) ama bayan için gerçekten hoş bir koku.

Erkegını bılmıyorum ama bayan olanın boyle tatlı bır kokusu var. Ama abımden bılıyorum energy dıye bır parfum var oda guzel kokan bırı erkek parfumu

calvin-klein-euphoria-mens-edt-spray-50ml.jpg

Son zamanlarda bunu kullanıyorum

Ayağa düşmeden önce yani taa lise yıllarımda ise Gio Armani

2912-1.jpg

Üst Alt