parfüm önerileri - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

parfüm önerileri

Ben de bunu araştırıyordum nasıl kalıcılığı kokusu falan?
Baslangici cok güzel bir mandalina greyfurt ile aciliyor limonsu bir kokusu var, daha sonrasi ise tipik bir tuzlu aquatic kokusuna geciyor ama genede tatlimsi bir kokuda kaliyor ama cok sicak havalarda ise yariyan bir parfüm. Kaliciligina gelirsek rahat bir 6 saat dayaniyor, kendinden biliyorsun yaz parfümleri genelde cok uzun kalici olmaz ama bu baya iyi sayilir.

Baslangici cok güzel bir mandalina greyfurt ile aciliyor limonsu bir kokusu var, daha sonrasi ise tipik bir tuzlu aquatic kokusuna geciyor ama genede tatlimsi bir kokuda kaliyor ama cok sicak havalarda ise yariyan bir parfüm. Kaliciligina gelirsek rahat bir 6 saat dayaniyor, kendinden biliyorsun yaz parfümleri genelde cok uzun kalici olmaz ama bu baya iyi sayilir.
İlkbahar için nasıl?

10471129677874.jpg

Ömrü hayatım boyunca kullandığım en müthiş parfüm idi...Koku olsun kalıcılık olsun muhteşemdi.Sonradan ne olduysa o eski havasını bir türlü veremedi.

Geçmişte de yazmıştım.

Kokunun güzel olması sizde iyi duracağı anlamına gelmez. EDT, EDP olması, mevsim, ten rengi ve başka bir çok parametre de var. Bunları da kesinlikle dikkate alın.

Hatta kendinize göre 2-3 tane iyi parfümü bulduktan sonra çok da macera aramayın başka.

Dior Sauvage'ın EDP ya da Parfum versiyonunda indirim gören olursa şaapsın pls, çok uçmuş fiyatı.

Boyner'de indirim var Invictus, Le Male, Di Gio, One Million, Boss falan nispeten iyi fiyatlara geliyor da Dior'da yapmamış hırboyslar.

Creed Aventus, TF Tobacco Vanille falan ultralüks oldu artık zaten.

Son düzenleme:

Buy ikisini kullanan var mı?Önerir misiniz?

Dior Sauvage'ın EDP ya da Parfum versiyonunda indirim gören olursa şaapsın pls, çok uçmuş fiyatı.

Boyner'de indirim var Invictus, Le Male, Di Gio, One Million, Boss falan nispeten iyi fiyatlara geliyor da Dior'da yapmamış hırboyslar.

Creed Aventus, TF Tobacco Vanille falan ultralüks oldu artık zaten.

Dior sauvage Gercekten guzel bir koku Ama resmi bir koku sanki

Ben mesela gun icinde disari cikacaksam kullanmiyorum Ama bir toplanti olsun veya Baska birsey olsun ozaman kullaniyorum

Dior homme intense mesela gun icinde normal hayatinda falan da kullanmak icin daha uygun

Buy ikisini kullanan var mı?Önerir misiniz?
İssey Miyake'yi kullandım bir ara.
Benim hoşuma gidiyordu.
Daha çok ilk bahar yaz kullanıyordum.

Gscimbom mobil

Üst Alt