Paris Saint-Germain Takip Başlığı - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
PSG’nin de devri gelecek City, Chelsea vs. alakadar olmak icin senelerce beklediler PSG para harcayip basariya yurumede en iyi takimlardan

Kadronun eksikleri cok. Stoperde Kehrer ne yapacak muamma, sag bek Meunier (Dani Alves emeklilik modunda, 35 yasinda uzun sure sakat) en ust seviyenin topcusu oldugunu kanitlamadi, sol bekleri yok, orta sahalari nispeten zayif (Verratti disinda).

Alt yapilari acayip iyi ama. Onumuzdeki senelerde pek cok yildiz cikmasini bekliyorum bu genclerden.

nerdeydin yahu hacca mi gittin

60dan sonra izledim psg iki pas yapamadi. Orta sahada Rabyo tek basina direnmeye calisiyordu. Bala gote gol attilar ama yetmedi.

Haysiyetsizler corba parami hic ettiler.

6317d6d381e0fe131f349199542f9256.jpg

L'Équipe || ''PSG, Galatasaray'ın öncülüğünde..'' Fransız ekibi, Uefa ile FFP kapsamında yaptığı görüşmelerde Galatasaray kartını kullandı ve 13 Haziran'da Uefa tarafından alınan men cezası ihtimali kalmadı. Uefa'nın 29 kararından sadece 1'i bu şekilde geri dönmüş oldu.

1537944996138.png

Jason denayer oynuyor diye PSG Lyon maçını izledim. Adamlar efsane takım kurmuş ya. Biz ffp diye uğraşıyoruz ama şu kadar dominant bir takım kuramadan parayı çarçur ettik.

Bir gariplik var bu işte! (via @OptaCan)

Neymar: Mbappe'ye 47 pas, Cavani'ye 7
Mbappe: Neymar'a 34 pas, Cavani'ye 4
Cavani: Mbappe'ye 2 pas, Neymar'a 13

Neymar: Mbappe'ye 9 şut pası, Cavani'ye 3
Mbappe: Neymar'a 5 şut pası, Cavani'ye 1
Cavani: Mbappe ve Neymar'a 1'er şut pası mackolik on Twitter

Üst Alt