Paris Saint-Germain Takip Başlığı - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Donnarumma-Navas-Rico-Areola
Hakimi-Dagba-Pembele
Marquinhos-Kimpembe-Ramos-Diallo-Kehrer
Mendes-Bernat-Kurzawa
Paredes-Danilo-Gueye-Verratti-Wijnaldum-Herrera-Rafinha
Messi-Neymar-Mbappe-Sarabia-Draxler-Icardi-Kalimuendo

Kiradakileri sayarsak epey oyuncusu var Paris'in. Adam akilli 2 orta saha alip kadroyu rotasyon anlaminda bosaltmalari gerekecek.

Donnarumma-Navas-Rico-Areola
Hakimi-Dagba-Pembele
Marquinhos-Kimpembe-Ramos-Diallo-Kehrer
Mendes-Bernat-Kurzawa
Paredes-Danilo-Gueye-Verratti-Wijnaldum-Herrera-Rafinha
Messi-Neymar-Mbappe-Sarabia-Draxler-Icardi-Kalimuendo

Kiradakileri sayarsak epey oyuncusu var Paris'in. Adam akilli 2 orta saha alip kadroyu rotasyon anlaminda bosaltmalari gerekecek.
Rico, Areola, Kurzawa, Paredes, Wijnaldum, Rafinha, Draxler ve Icardi'yi elden çıkarırlar bu yaz muhtemelen.

Ulan eskiden ne guzel gitmek isteyeni ucuza saliyorlardi. Campos geldi o isler bitti. Muhtemelen Gueye pazartesi bonservisini isteyecek. Vermezlerse gecmis olsun. Bonservisle alamayiz bence

PSG kulübü, Reims forması giyen Hugo Ekitike’yi satın alma opsiyonuyla beraber sezon sonuna kadar kiraladıklarını açıkladı.

1658138236885.png

Bu Galtier'nin iyi hoca oldugu cok belliydi ama ben bu kadarini beklemiyodum. 4-4-2'de israrci olur takim icin egolarla catisir tam komedi olur diye dusunuyodum. Su PSG'yi bir izleyeyim.

Messi - Neymar - Mbappe uclusunu en iyi degerlendirme yolu 3-4-3 olabilir helal olsun valla. Campos da yillardir yapmalari gereken stratejiye start vererek ligdeki iyi Fransizlari toplama yoluna gidecek gibi, dogrusu da bu, Bayern ornegi ortada

Üst Alt