Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu

Geri dönmende Gomis'in epey payı var o halde. Tekrar hoşgeldin.

ahahahah hoş bulduk, bu forumun girişinden dantel sarkıtma planım vardı eskiden, onu uygulamaya geldim daha çok :p

şimdi çok daha sağlam popolu arkadaşlar var kadroda
pek valid bir önerme olmamış gibi geldi bana da

gomis iyidir iyi...

Gomis'in poposuyla alakalı ne geyik dönmüştü yav maç başlığında, herkesin dikkatini çekmiş ama kimse bir şey yazamamıştı ta ki Uğur Bulut yazana kadar :D

popo dedin mi orada bana bir söz hakkı doğar :blush2:

beyler sizi pek bi istekli gördüm :eek:ley:

Şimdi şöyle bir çalışma yaptım.. 2015 yılında açılan transfer nöbeti konusunda mesaj yazmış, 2017 yılındaki nöbet konusunda mesajı olmayan arkadaşları tespit ettim..

işsizlik mesajı gelmesin bu iş benim 10 dk mı almıyor..

Bu arkadaşların bazıları ban yemiş olabilir ama cezasız olanları tekrar foruma bekliyoruz.

@Aykut Keskin @Gökhan Sakarya @Ozan Çağrı @Burak Malkoc @Gökhan Karaman @Ege Aslan @İsa Meriç @Onur Arıca @Onur Yilmaz @Ali TEMUR @Emre Enkoca @Murat Kalkan @Baran DOĞAN @Baki Özden @Murat Ünsal @Tugrul Sarikaya @Sedat Akkaş @Hakan Korkusuz @emrah aslan @Hakan Fırıncı @mahlas kemali @Kerim Şahin @Deniz TURAN @Yunus Emre Kılınç @Can Bilicioğlu @Mehmet Çelik @Umut Ünal @Kaan Demircioglu @Emre Kartal @Üzeyir Tunç @Hüsamettin Çınar @Eray ÖZTÜRK @Ferdi Hoşer @Arkın Seven @Cahit Çiftçi @Batuhan Güler @Fatih Can @Furkan KAN @Volkan Yener @atabymurat @Soner Gürkan @Mikail Cöloglu @Salih Yılmaz
@Göktürk ??ahin @Ferhat Coskun @Anıl Özyeğin @HAZAL TINAZ @Arda Sarica @Hakan Bozkurta @Burak ÇELİK @Çağlar Çelik @Cenk Türkoğlu @Alp Duman @Salih Babalık @erdal odabas @Murat Oktay @Oğuzhan Yeşil @Tuğçe GÜREL @Muzaffer AYDIN @yuksel akta @Muhammed Fatih @Kemal Tıkız @Kamil Meric @Kamil Dilipak @Recep İçfındık @OZGUR SARIKAYA @ugur parmaksız @Doğukan Döndür @adnan akgül @Kaan Karabulut @Serafettin Can @Onur Belgin @Ercan Vatansever @Hasan Ata @Cem Tutuncuoglu @Emre Ceylan @Seçkin HASSELİ @Ahmet Yener @ETHEM NEJAT YAVUZ @Celal Özben @Baris Kösem @Eren Kılınç @Ugur Bademiçi @Sedat Ceylan @Tugay Sera @Akın Özbilen @Berk Can @Deniz Sahin @Mehmet ali ÇETİN @Alp Tuğcan @Akif Karabulut @Furkan Temirci @oguzhan yıldırım @Fatih H. Turkyilmaz @Hasan Geçkaldı @Ümit Ferda @Metin Özden @Serhat Parmak @Murat Tunali @Serdar Demiral @Cem Köker @Kemal Islamoglu @Çağrı Bulkan @Emre Yüksel @Hamit Tümer @Semih Genç @Kaan Ece @Ersin Tanrıver @Erdinç Esenkaya @İsmail Erin @İlyas Karaca @P. Perke Guardiola @Artun Gündemir @Fazlı Yakın @Fatih Ak @Kenan Zor
@Tugay ???ahin @Özgür Çelik @Murat Kayanda @Yaman Alsancak @Nejat Ilgaz @Murat Yenal @Okan Bal @Mesut Aslan @Timur Ozsoy @Guney Ozbek @muhammed can özdemir @Suat Kutlu @erhan kurkan @Ahmet Murat @Yasin Sansi @Cevad Çolak @Hayyam Ulvi @Baran Zorlu_ @Devran Küllü @Berkan Yıldırım @Alpay Erdogan @Emrah ÇELİK @Yankı Ünal @İsa Turan @Yenal Kal @M. Ali Arslan @Bekir Özkara
@Volkan Güne??? @Aykut Akyıl @Ali Serhat Duran @Deniz Selahattin @Mahmut Emre Dündar @Hasan Hazara @Ozan Aparı @Kadir Nar @Sertan DOĞAN @Yusuf Kara @Serbay Buğday @Burak Ozelgil @Selim Uygar @ahmet onurr @Okan Atalan @Koray Cem @Halil AKGÜN @Aydın Dayıoğlu @Ismail Cosgun @yusuftuna1 @Cengiz Karatay @tarık karadağ @Özgür Şen @Emin Güney @Yiğit Yılmaz @Can Işık @Yunus Can DUBLEN @Furkan Boz @Ferit Erdem @Emrah Duvar @Enes Aydoğmuş @Okan Kapankaya @Hasan Acar @Hakan_Kaplan @Seckin Tezsever @Uğur Boz @tuna kara @Ulas Dogan
@Yavuz Odaba??? @Fatih Baltacı @ozan yildiz @Murat KILIÇ @Güven Avcikolu @Tuğra Gemici @Sertaç Akay @Berkan Baba @Ali Kekeç @Yiğit İrdem @oguzhan suluhan @Ozgur Ceken @Cem Kayali @Hüseyin Üner @murat özçelik @Misbah Kurtulmuş @Engin Koc @Fatih ÖKSÜZ @Dinçer Yorgun @hasan hüseyin can @Kaan Güllü @Sezer Bulat @Ilhan Demir @Mert Arat @Salim Harmancı @A. Cem Karataş @Ramazan Gungor @Çağlar Can @Burak Bilicioğlu @Oguz Han Hemdal
@Tugay şenkaya @süleyman drmaz @Kütük Keçeoğlu @İbrahim Karapınar @Erdem Erkan @İlyas ÖZER @Yusuf Turgut @Vahap Özalp @Ramazan Milli @Berk Ercan @Murat Harput @OĞUZHAN YILMAZ @mustafa sevgi @Onur Uslu @Muhammed Seyda @Ersin Kaçar @Mehmet Sarioz @Tarık Arslan @Kenan Alakurt @Tayfun Aslan @Cihat Öztürk @Serkan Demiray @Altan İcoz @Deniz Akdeniz @Alper Soysal @Serdar Yesildag @Levent Eminoğlu @Cahit Güngör @Ekrem Adem @samet yılmaz @hakan türk @Kaan Doruk @Mahir Deniz @meral metin

Geçen yıl üniversiteye hazırlandığım için çok giremedim ama kalbim sizlerle..

Ağlamıyorum gözüme Gökhan Kral kaçtı :(

Abilerim, kardeşlerim öncelikle iyi akşamlar diyorum.

Ben Emre Çakır nam-ı diğer Mahmut Yuldakuran. Forumda yaklaşık 3-4 yıl aktif bulundum belki hatırlayanlar olabilir. 2015 yılında siyasi bir olaydan doğan küfürleşmeden ötürü forumdan uzaklaştırıldım. O zamanın verdiği patavatsızlık mı diyelim trollük mü artık adını siz koyun saçma sapan iğrenç yorumlarda bulunmuştum. Geçtiğimiz aylarda forumda tekrar yazmayı düşündüğümü Melih Açıkgöz'e ilettim o da görüşeceklerini söyledi. Daha sonra bana geri döndü ve olumsuz cevap geldiğini iletti ben de fazla üstüne gitmedim konunun. Aradan 2 ay falan geçti bu sefer Melih yazdı bana tekrar yazmak ister misin diye ben de yazarım cevabını verdim. Ama bana Melih yine geri dönüş yapmadı :)

Sonuç olarak forum da eski üyeliğim ile tekrar yazmak istiyorum. O zaman kimin kalbini kırdıysam, kime saygısızlık ettiysem tekrardan özür dilerim.:hat:

Üst Alt