Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu

Abilerim, kardeşlerim öncelikle iyi akşamlar diyorum.

Ben Emre Çakır nam-ı diğer Mahmut Yuldakuran. Forumda yaklaşık 3-4 yıl aktif bulundum belki hatırlayanlar olabilir. 2015 yılında siyasi bir olaydan doğan küfürleşmeden ötürü forumdan uzaklaştırıldım. O zamanın verdiği patavatsızlık mı diyelim trollük mü artık adını siz koyun saçma sapan iğrenç yorumlarda bulunmuştum. Geçtiğimiz aylarda forumda tekrar yazmayı düşündüğümü Melih Açıkgöz'e ilettim o da görüşeceklerini söyledi. Daha sonra bana geri döndü ve olumsuz cevap geldiğini iletti ben de fazla üstüne gitmedim konunun. Aradan 2 ay falan geçti bu sefer Melih yazdı bana tekrar yazmak ister misin diye ben de yazarım cevabını verdim. Ama bana Melih yine geri dönüş yapmadı :)

Sonuç olarak forum da eski üyeliğim ile tekrar yazmak istiyorum. O zaman kimin kalbini kırdıysam, kime saygısızlık ettiysem tekrardan özür dilerim.:hat:
emre kardeşim gelmiş hoşşşgelmiş
forumda dargınlıklara yer olmamalı
21. şampiyonluğumuza giderken geçmişte kalmış tatsız olaylar gündeme gelmemeli
kendisi iyi galatasaraylıdır futbolseverdir candır
umarım yönetim ft imparatorun gelişine babalık eder.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben Emre Çakır nam-ı diğer Mahmut Yuldakuran. Forumda yaklaşık 3-4 yıl aktif bulundum belki hatırlayanlar olabilir. 2015 yılında siyasi bir olaydan doğan küfürleşmeden ötürü forumdan uzaklaştırıldım. O zamanın verdiği patavatsızlık mı diyelim trollük mü artık adını siz koyun saçma sapan iğrenç yorumlarda bulunmuştum. Geçtiğimiz aylarda forumda tekrar yazmayı düşündüğümü Melih Açıkgöz'e ilettim o da görüşeceklerini söyledi. Daha sonra bana geri döndü ve olumsuz cevap geldiğini iletti ben de fazla üstüne gitmedim konunun. Aradan 2 ay falan geçti bu sefer Melih yazdı bana tekrar yazmak ister misin diye ben de yazarım cevabını verdim. Ama bana Melih yine geri dönüş yapmadı :)

Sonuç olarak forum da eski üyeliğim ile tekrar yazmak istiyorum. O zaman kimin kalbini kırdıysam, kime saygısızlık ettiysem tekrardan özür dilerim.:hat:

Efendi efendi takıl bu hesapla. Tekrar hata yapma.

GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben Emre Çakır nam-ı diğer Mahmut Yuldakuran. Forumda yaklaşık 3-4 yıl aktif bulundum belki hatırlayanlar olabilir. 2015 yılında siyasi bir olaydan doğan küfürleşmeden ötürü forumdan uzaklaştırıldım. O zamanın verdiği patavatsızlık mı diyelim trollük mü artık adını siz koyun saçma sapan iğrenç yorumlarda bulunmuştum. Geçtiğimiz aylarda forumda tekrar yazmayı düşündüğümü @Melih Açıkgöz'e ilettim o da görüşeceklerini söyledi. Daha sonra bana geri döndü ve olumsuz cevap geldiğini iletti ben de fazla üstüne gitmedim konunun. Aradan 2 ay falan geçti bu sefer Melih yazdı bana tekrar yazmak ister misin diye ben de yazarım cevabını verdim. Ama bana Melih yine geri dönüş yapmadı :)

Hoşgeldin dostum senin gibi dönüşünü beklediğimiz tonla üye var..

Forumda uzakta geçirdiğin dönemlerde ne yaptın, nerede yazdın ve nerelerde takıldın ? Bu süreçte forumu bırakan diğer üyelerle karşılaştın mı ?

Bize yardımcı olursan, diğer arkadaşlara ulaşabiliriz.. :(

Seneler olmuş girmeyeli özlemişim tabi o zaman ki ortam var mı meçhul ??*♀️

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt