Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pasif Üyeleri Tekrar Heyecanlandırma Operasyonu

Merhaba Arkadaşlar,
"Forumun enleri" konusunda herkesin kanayan yarası olan, Pasif yani uzun süredir OFFLINE olan arkadaşları, foruma tekrar geri kazandırma operasyonu başlatmak istedim.

Bunun için onlara kaybolan heyecanlarını geri getirmeye çalışacağız.

Sizde bu oluşumda yer almak ister misiniz?

_____

Öncesinde foruma tekrar kimin kazanılmasını istediğini beyan edelim;

1-
@Hayri P. Cund (Çok talep var kendisine)
2-
@Ahmet Kolparan (Özel olarak dönmesini istiyorum kendisinin)
3-
@Abdullah TAŞAN (Tekrar Aktif olmalıdır, en büyük arzumdur.)
4- @Emir Sato
5-
6-...

Son düzenleme:
Heyecanlandirma derken, biraz acarsak.

Çünkü forumda durmak istemiyorlar belli ki sanki amaçları kalmamış bu değerli arkadaşların..

Onların tekrar kazanabilmek için birşeyler yapılmalı.. Bakıyorum Hayri beye modluk verilmiş..

Yanlış yapılmış adama bir kimlik verirsen, trollüğünün ne anlamı kalır?

Bence modluğu daha yaşça büyüklere vermek lazım ki kendilerini değerli hissetsinler.

Son düzenleme:
Çünkü forumda durmak istemiyorlar belli ki sanki amaçları kalmamış bu değerli arkadaşların..

Onların tekrar kazanabilmek için birşeyler yapılmalı.. Bakıyorum Hayri beye modluk verilmiş..

Yanlış yapılmış adama bir kimlik verirsen trollüğünün ne anlamı kalır?

Bence modluğu daha yaşça büyüklere vermek lazım ki kendilerini değerli hissetsinler.
Anladim, ondan alip bana versinler diyorsun :eek:ley:

Anti Like ha, kirildim, intihari düsünüyorum.

Modluğun forum ile daha çok vakit geçirebilene verilmesi lazım.Yaş olarakta belki dediğin olabilir ama daha önemli kriter forum kurallarını bilen otoriter olabilen birisi olmalı.

Forumdaki pasifler için ise malum başarısızlıklar insanları futboldan uzaklaştırdı.Birde şu trollük kısmınında büyük etkisi olduğunu düşünüyorum forum seviyesi gün geçtikçe daha dibe düştü ben dahil birçok insan foruma artık girmek istemiyor çünkü futboldan daha çok troll muhabbetler dolanıyor.

Merhaba Arkadaşlar,
"Forumun enleri" konusunda herkesin kanayan yarası olan, Pasif yani uzun süredir OFFLINE olan arkadaşları, foruma tekrar geri kazandırma operasyonu başlatmak istedim.

Bunun için onlara kaybolan heyecanlarını geri getirmeye çalışacağız.

Sizde bu oluşumda yer almak ister misiniz?

_____

Öncesinde foruma tekrar kimin kazanılmasını istediğini beyan edelim;

1-
@Hayri P. Cund (Çok talep var kendisine)
2-
@Ahmet Kolparan (Özel olarak dönmesini istiyorum kendisinin)
3-
@Abdullah TAŞAN (Tekrar Aktif olmalıdır, en büyük arzumdur.)
4- @Emir Sato
5-
6-...

bu üyeleri nereden tanıyorsun dorukcum?

peki fazla aktif olan üyeleri pasiflestirebiliyormuyuz?

eger öyleyse, isim belirtebilirim

1. Doruk Ata Tanriverdi

Üst Alt