GSC Scout - # Patrice Evra | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Patrice Evra

An itibariyle serbest durumda. Yaşı Mayıs'ta 37 olacak. Yarım devre götürür. Lato yollanıp alınabilir. Tecrübeli,fizik olarak sıkıntısı yok, 3'lü- 4'lü hepsini yutmuş..

Bana göre çok net fırsat transferidir. Sene sonu da Asamoah'ın sözleşme durumuna göre belki 1 yıl daha devam edebiliriz. Evra fizik sorunu veya kötü oynadığından değil taraftarla probleminden yollandı. Bu sene 9 maça çıktı. Eğer burada emekliliğe değil oynamaya gelirse çok net katkı yapar. Fransa kökenli de çok oyuncu olması şans.

Patrice Evra - Oyuncu profili | Transfermarkt

sola free evra önüne de asamoah i yerlestirip hunharca seapalim

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mezardan adam alacaz bu gidişle :asd:

bjkye laf atıyozda böle adamlarla gidişat o. Genç hırslı başarıya doymamış adam lazım. Bu vasıflarda olan Türk oyuncu sayısı belli. Mümkünde genç keşfedilmemiş adamları scoutlamak önemli yabancı olaraktan

Orada yaptığını burda bizim taraftara yapsa adamı keserler. Gelmesini istemem.

orayla burası bir mi? Orada yaptı diye burada da yapacağının garantisi yok. Herkesin cinnet geçirdiği anlar olabilir. Evra senelerdir en üst seviyede oynuyor. Yarım dönem alınmasında sorun yok. 37'lik Emre hala ligde müthiş işler yapıyorsa Evra'da solda gayet iyi yapar. Şampiyonluk için risk almak zorundasın.

Ben aynısını yapacağı için istemedim değil, Manuda çok severdim bu adamı ama Juve'den sonra hafif bir gıcığım var bu adama.

Mezardan adam alacaz bu gidişle :asd:

bjkye laf atıyozda böle adamlarla gidişat o. Genç hırslı başarıya doymamış adam lazım. Bu vasıflarda olan Türk oyuncu sayısı belli. Mümkünde genç keşfedilmemiş adamları scoutlamak önemli yabancı olaraktan

Para varsa bulunsun o zaman Evra kalitesinde genç bir bek? 32 yaşındaki vasat Lato'dan çok daha verimli olacağına eminim.

Zanetti 38 yaşında şampiyonlar ligini kazandı. Bu adamlar en üst seviye oyuncu. Bizimkiler gibi tembel değil.

Beş para etmez evra. Eski evra ile uzaktan yakından alakası yok Cris vol 2 olur.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bu yaşa gelmiş bir adamın artık futbolda kanıtlamak isteyeceği bir şey olduğunu düşünmüyorum.Gelirse emekli ikramiyesi niyetinde gelir.Onun yerine genç bir oyuncu alalım.

Sıyırmış kafayı tam bizim kıvama gelmiş.

?️Patrice Evra: "Mutlu pazartesiler. Her şeye rağmen gülümsüyorum ve futbolu seviyorum. Yemin ediyorum eskisinden de güçlü olarak döneceğim, bu yüzden bu arabayı çekiyorum. Geliyorum beyler, aç bir Aslan gibi geliyorum!"

YouTube

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Üst Alt