paulo dybala | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

paulo dybala

özel yetenekleri var ama abartıldığı kadar iyi olduğunu düşünmüyorum nedense. PL'ye giderse Juve'de oynadığından kötü olur.

bursaya gelse şampiyon yapamaz

kısaca batalladan kötü bir arjantinli

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hiç lider olarak oynamadığı için öyle geliyordur.

Klopp'un elinde olsa deli iş yapardı.

mevkisiz oyuncuları ben sevmiyorum. 9 numara mı, 10 numara mı, kanat mı belli değil.. Bana göre topçu dediğin Bernardo Silva gibi olacak. Guardiola onu inanılmaz geliştirdi. Fazla sayıda gol atmadığı dikkat çekmiyor ama ben hastasıyım onun.

Dybala özellikle inanılmaz şut özelliğiyle fark yaratıyor ama ben Bernardo Silva'yı tercih ederim mesela.

özel yetenekleri var ama abartıldığı kadar iyi olduğunu düşünmüyorum nedense. PL'ye giderse Juve'de oynadığından kötü olur.

image053-13.gif

mevkisiz oyuncuları ben sevmiyorum. 9 numara mı, 10 numara mı, kanat mı belli değil.. Bana göre topçu dediğin Bernardo Silva gibi olacak. Guardiola onu inanılmaz geliştirdi. Fazla sayıda gol atmadığı dikkat çekmiyor ama ben hastasıyım onun.

Dybala özellikle inanılmaz şut özelliğiyle fark yaratıyor ama ben Bernardo Silva'yı tercih ederim mesela.
Bernardo Silva da mevkisiz bir adamdı 8,10, 11 numara gibi oynadı çokça, hoca faktörü ile parladığı 8 numarada yıldızlaştı.

Dybala'nın oyuncuya bir şeyler katan bir hocanın elinde olması lazım, Allegri'nin değil.

Dybala müthiş bir adam ve iyi bir hocayla şu an olduğu seviyenin çok çok üstüne çıkar. En az +150 değeri var ayrıca.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maradona'ya en yakın topçu kendi döneminden sonra gelen jenerasyonlar arasında kendisidir. Messi elinden gelse ayağını kırdırır. Karakterli ve tam bir takım oyuncusu. Maradonayı izlemeyenler aklına bir çeşit yavaş messi getiriyor hata ediyorlar. Maradona asla megaloman değil tam bir takım oyuncusudur. Caniggialar, sensiniler hepsi baş tacı ederler. Dybala da öyle...

Üst Alt