Paulo Henrique Carneiro Filho - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Paulo Henrique Carneiro Filho

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Paulo Henrique Carneiro Filho

2 yılda 13 golü var :confused:...Hemde Hollanda'da Türkiyede kaç gol atacak çok merak ediyorum...

Bu da kim? E normal ben hiç Heerenveen maçı seyretmedim. Taraftar olarak gönlümdeki transfer çıtası dos santos, babel derken tavan yaptı. Bu isimler hiç heyecanlandırmıyor. Artık sürünmeye başlayacağım neredeyse. Verin Papeli, Alın şu Babeli. Ölüyorum...

Kendisi ayrıca ofansif orta saha solda oynuyor.Yani Neeskens dediği gibi birçok bölgede oynayan bir oyuncu ama görecez.

Kimsin sen ?:):):).

Babel geliyor geçin bunları yaa :D.Ben iyice sardım Babel'e ama bakalım :).Co gelmedi çok istememe rağmen ama bu Babel ve gelecek :Dumuyor ve hissediyorum. :D:D:D:D

ben bu adamın gelmesini isterim açıkcası. yeter artık huzur evi olucaz yada çöplük. ayağı kırılarn yaşını dolduran şampiyonluk tadını alan geliyor Al-Riyaad gibi olucaz bu gidişle. Genç gelsin ardalar olsun hırs olsun 2-3 yıl sonra biz satalım 50-100 milyon dolarlara. C.Ronaldo çok mu şöhretti ? tamam az çok bilen vardır aman aman bir adam değildi. kumaşı gördü bay sakız. bizimde başımızda bu tarz hoca varken bırakın gelsin gençler. Babel i bende isterim lakin o zaten star değeri var pahalı ve kaprisleri olucaktır.

kim bu 89 lu brezilyalı? böyle isimler gelcekse vay halimize:(

abi gidin o zaman r.madrid tutun ? nedir bu kompleks bizim bütçemiz ne ki ne bekliyoruz ? yapmayın lütfen ya. bende süper demiyorum lakin hocamıza güveniyorum. vardır bir bildiği. ve genç off 20 yaşında daha tam al pişir :) sonra sat :)

Bu adam bana İddaada cok para kazandırdı.Afonso Alves'ten daha iyi o kadar söyliyim.Attığı gole bakmayın daha cok genç tecrübe kazanacaktır.Gelirse 1-2 yıl Hollanda'da bir takıma kiralanıp pişmeye bırakılırsa yeni bir Ronaldo'muz neden olmasın. :D

bende bu tarz adamlar istiyorum

yanliz biraz guclu kuvvetli olsunlar:) carusca tarzi cit kirildim degil yani, cok teknigi yuksek falan olmasina gerek yok bence

Bu adam bana İddaada cok para kazandırdı.Afonso Alves'ten daha iyi o kadar söyliyim.Attığı gole bakmayın daha cok genç tecrübe kazanacaktır.Gelirse 1-2 yıl Hollanda'da bir takıma kiralanıp pişmeye bırakılırsa yeni bir Ronaldo'muz neden olmasın. :D

ohh beni anlayan çıkmış. abi queresma diyenler var. ne yapacaksın quaresmayı prizmayı ? şımarık paracı olmuşlar. adam interlerde chelsealerde takılmış gelcek bizi kurtarcak :) buna kim inanır kadir inanır :)

abi gidin o zaman r.madrid tutun ? nedir bu kompleks bizim bütçemiz ne ki ne bekliyoruz ? yapmayın lütfen ya. bende süper demiyorum lakin hocamıza güveniyorum. vardır bir bildiği. ve genç off 20 yaşında daha tam al pişir :) sonra sat :)

seni bu transfer tatmin ediyorsa orası ayrı galatasaray gibi bir takımın daha iyilerine ihtiyacı var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt