Paulo Henrique Carneiro Filho - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Paulo Henrique Carneiro Filho

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Paulo Henrique Carneiro Filho

Fm'de çok hosuma gitmedi;)

1000 kere söyledim FM gerçek olsa 2 senede Galatasarayımız ş.l şampiyonu olur :)... akıl önce lütfen ! Lincoln nasıl FM mesela ? birde gerçek hayatta ? ordada çıkıyor mu antrenmana ? genç hırslı ve kumaşı iyi oyuncu lazım bize. Baroşumuz zaten var. yani karşı takımları titreten oyuncumuz. Ardamız oldu bakın ? onu konuşuyorlar avrupada ...Kewell var Topalımız var. biraz daha düşünün !

Biraz araştırdım 26 lig maçında 10 gol 3 asist, 2 ayağınıda kullanıyor. Bu sene yaptığı 36 maçta sadece 1 sarı kart görmüş ki bizim Baroş mübarek her maçta gördü:p Ligde gol attığı maçlardan yalnızca 2 'sinde takımı galip gelmiş. O maçlarda da birini 2-1, birini 3-1 yenmişler. Yani rölanti maçlarda atmamış o golleri.

Sonuç olarak böyle bir transfer olursa Rijkaard 'a güvenirim açıkcası.

1000 kere söyledim FM gerçek olsa 2 senede Galatasarayımız ş.l şampiyonu olur :)... akıl önce lütfen ! Lincoln nasıl FM mesela ? birde gerçek hayatta ? ordada çıkıyor mu antrenmana ? genç hırslı ve kumaşı iyi oyuncu lazım bize. Baroşumuz zaten var. yani karşı takımları titreten oyuncumuz. Ardamız oldu bakın ? onu konuşuyorlar avrupada ...Kewell var Topalımız var. biraz daha düşünün !

Renkdaş ben fmde hosuma gitmedi dedim..Gerçek hayatta bilemem hiç izlemedim;),Yanlış anlaşılma olmasın..Tabiki Fm'ye güven olmaz..Ama yinede Trük datası gibi diger ligler kötü degil..

takimin yas ortalamasinin 30 olacagina izin vercegini sanmiyorum rijkardin

bi dusunuyorumda

zan, franco,linderoth, baros, lincoln, ayhan

arada bi iki gence ihtiyacimiz var.

ok yabanci hakkini genclere kullanmayalim diyosunuz ama turkiyedeki fiyatlar saka gibi

seni bu transfer tatmin ediyorsa orası ayrı galatasaray gibi bir takımın daha iyilerine ihtiyacı var...

kim Babel ? Cisse ? say hadi bakalım başka ? bu adamın getirisi olur ama götürü olmaz. ama almalarını istediğin bu adamların getirisinin yanında koca bir götürüsü olur. para para para... porto bile almıyor böyle adamları ? bizim neyimize. bırak liverpool alsın biz yine ümitlerimizle hasan şaşlarımızla ezeriz onları yeterki takım olalım önce.

Allahini seversen, niye yalan söyluyorsun simdi?

Git allah askinda, Hollanda'da yasiyorum ve Telegraaf'da oyle birsey yazmiyor. Lütfen banlayin boyle kisileri ya.. :mad:

Aynen katılıyorum...

Dedigin yerde Gs'nin G'si yok...

Göz göre göe lütfen yalan söylemeyelim..Somut kaynak'ın yoksa ozaman yerel basından demeyeceksin..Duyum diyeceksin..

Ya böyle birsey yok zaten, Henrique Galatasaray'in gündeminde felan degil. Hollanda basininda hic bir haber yazmiyor Henrique ve Galatasaray ile ilgili. 'Arkadas'imiz salliyor iste, Telegraaf'a bosuna bakmayin, ben baktim cünkü, Gazetesine ve internet sitesine.

Mahir, please don't.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt