Pavel Horvath: 'Galatasaray bana maskot gibi davrandı' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pavel Horvath: 'Galatasaray bana maskot gibi davrandı'

pavel-640.jpg

Kariyerinin bir döneminde Galatasaray forması giyen Çek futbolcu Pavel Horvath, sarı kırmızılı takımda geçirdiği günler hakkında konuştu. Pavel Horvath, Galatasaray'ın kendisini maskot olarak transfer ettiğini ve ayrılırken zorlandığını itiraf etti.

Son olarak Viktoria Plzen takımında oynayan ve fazla kiloları ile dikkat çeken Galatasaray'ın eski futbolcusu Pavel Horvath, kariyerini değerlendirirken ilginç açıklamalarda bulundu.

''NASIL GİTSEM DİYE DÜŞÜNDÜM''

Eski futbolcu, 2001 yılında Sporting Lizbon'dan Galatasaray'a transferi hakkında konuşurken ''Galatasaray'ın teklifi, diğer tüm tekliflerin iki katı fazlaydı. Ayrıca Şampiyonlar Ligi'nde oynuyorlardı. Oraya gitmek zorundaymış gibi hissettim. Ama beni bir maskot olarak transfer etmek istediklerini bilmiyordum. Oynayamadım bile. Çoğu kez buradan nasıl gitsem diye düşündüm.'' sözlerini kullandı.

''GÖBEĞİMİ GİZLEMEYE ÇALIŞIYORUM''

Futbolculuk yaşantısında fazla kiloları ile dikkat çeken Horvath, ''Yediklerime dikkat ediyordum ama yetmiyordu. Bir yerden sonra eşim, buzdolabının kapısı önünde beklemeye başladı. Daha fazla göbeğim olduğu anlar var. Şimdi gizlemeye çalışıyorum, pek hoş gözükmüyor'' dedi.​

jardele karsilik bu ve 2 hiyari daha bize kakalamislardi
aldigimiz 3 kurus nakit parayi da bu karincayiyen suratli ve 2 arkadasina kaptirmistik
rezalet.

Futbol tarihinin en komik takasıydı. Spehar, Horvath, Mpenza + 5 milyona Jardel. Üstüne bu elemanlarla Fifa'da davalık olup bir de tazminat ödenmişti.

Son düzenleme:
Tarihimizin en büyük mallıklarından biridir bu çöple beraber Mpenza ve şu an ismini hatırlayamadığım başka çöpü Jardel'e karşılık vermek.

Jardel gibi bir adamı nasıl vermiştik o zaman....Son 20 yılda anlam veremediğim transfer hamlelerimizden birisiydi...

Eyy Horvath, sen kimsin ya? Cidden soruyorum bu adam neden düzenli olarak takribi 2-3 yılda bir adımızı kullanarak ağlıyor? Geçenlerde de Sami Yen kümes gibi tarzı saçma sapan söylemleri vardı, sanki kariyeri boyunca tek sorunu burada yaşamış gibi ağlıyor kariyeri de var mı bilmiyorum. Oynadığı en büyük kulüp biziz sanırım burada da tutanamayınca o ezikliği 20 yıldır atamamış üzerinden anlaşılan.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt