Pazar Günü Şampiyon Olacağız! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pazar Günü Şampiyon Olacağız!

Adamlar 11 puan gerideyken bile şampiyonluğa inanıyorken bizimkiler 2 puan önde olmamıza rağmen inanmıyor.Nedir bu ruhsuzluk beyler?Özellikle İstanbul'daki taraftarlarımız şampiyonluğa doğru giderken neden semt değiştirip maça gitmez neden?Bugünkü skordan çok taraftarın ilgisizliği moralimi bozdu.Yazıklar olsun bize ki bu camia Ligtvsiyle,tüpçüsüyle,aziziyle,ntvsporuyla,rıdvanıyla boğuşurken şampiyonluğa inanmıyoruz.Bu mu Galatasaraylılık?Bu mu Avrupa Fatihinin taraftarı?

Foruma bakıyorum adam şimdiden yönetime sallamaya başlamış.Yahu dur bekle be adam hele lig bitsin.Karşı takım 2006'da şampiyonluğu son maçta verdi,2010'da yine aynı şey oldu,başkanları şike yaptı ama hiç kimse onlara sallamadı sahip çıktı.Birde bizim taraftar profiline bak.Kendimize gelelim beyler.Şampiyonluk gitmedi ve görüceksiniz Bu sene şampiyon biziz!Yeterki kenetlenelim yeter ki biraz inanalım.Fenerbahçe'nin yarın ve pazar günü puan kaybedeceğini düşünüyorum ve son maça kalmadan Pazar günü şampiyonuz!

https://www.youtube.com/watch?v=nkiAbbNRwyU

Cevap: Pazar Günü Şampiyon Olacağız!

Adamların arkasında 10 tane kurum var ondan inanıyorlar.

Galatasaray'ın arkasında sadece taraftar var.

Taraftar mı yapacak şampiyon.

Bu ligin hala normal gittiğine inananların sorunu o.

he görürsem soylerim. Bu takıma güvensizliğinden değil, o kupayı nah verirler bize. yavşaklik diz boyu.

Emre ligin normal gittiğine kimse inanmıyor.Ama puan olarak öndeyken,şampiyonluğa giderken stadın boş kalması senin içini cız ettirmedi mi?

katılmak isterdim ama fener'deki arı balını düşündüğüm zaman pek umudum kalmıyor renktaş. yarın yine birilerinin başına, dizine, bir yerlerine çarpar girer o top.

Emre ligin normal gittiğine kimse inanmıyor.Ama puan olarak öndeyken,şampiyonluğa giderken stadın boş kalması senin içini cız ettirmedi mi?

Etmedi.

Herkesi futboldan soğuttular kim neden gitsin?

Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını bile bile, hemde şike suçundan yırttığını bile bile kim maça fln ilgi gösterir, bırakın lütfen.

Avrupa'da olsa bu olaylar çoktan diğer takımlar ligden bile çekilmişti.

T.f.f., Ligtv, RTE elele vermis fenerbahçelerini sampiyon yapmaya ugrasiyorlar, inanmalari normal

Bugün stadta kesilikle taraftar yoktu

Dolmalıydı o stad

Bu hafta şampiyonluğu bile kaybedebiliriz

Akıllı olmalıydık pasif olduk ve ezildik

Etmedi.

Herkesi futboldan soğuttular kim neden gitsin?

Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını bile bile, hemde şike suçundan yırttığını bile bile kim maça fln ilgi gösterir, bırakın lütfen.

Avrupa'da olsa bu olaylar çoktan diğer takımlar ligden bile çekilmişti.

Yahu ligde bizden başka neredeyse temiz takım yokki.Ligin sülalesi şikeci.Daha kimbilir ortaya çıkmayan neler var.Şikeciler mi ligden çekilecek?Bende eskisi gibi heyecanmıyorum,bende eskisi gibi gol attığımızda sevinmiyorum.Ancak bir gerçek varki şampiyon olduğumuzda en çok sevinende ben olacağım.

Biz zaten şampiyon olduk şerefsiz camiayı şampiyon yapmak için,lig tv yi zarardan kurtarmak için boktan bir play-off bi tarafımda bile değil.

Her türlü kahpeliğin yapıldığı bi ortamda dimdik ayakta durdu bu camia,bu futbolcular hepsine helal olsun.

Üst Alt