PC, PS5, Xbox Oyun Önerileri/Tavsiyeleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PC, PS5, Xbox Oyun Önerileri/Tavsiyeleri

Arkadaşlar muhteşem bir haber ile geldim! Baldur's Gate III Türkçe dil desteğine kavuştu Bu boyutta büyüklüğe, derinliğe sahip bir oyunun henüz daha tam çıkışını yapmamışken bile dil desteğine kavuşması inanılmaz büyük bir olay. Eğer şu ekonomik şartlarda bir oyuna 250₺ verilecekse işte o oyun bu oyundur.

Divinity'nin temel mekanikleriyle ve üstüne koyularak geliştirilen BG evrenine ait Larian Studios'un elinden çıkan ve hala geliştirilmekte olan bir oyun. Bu oyun pahalı gelir ya da erken erişimde olduğu için oynamak istemezseniz bile en azından stüdyoya destek olmak için Türkçe yamaları da bulunan Divinity Original Sin 1 ve 2 oyunlarını alabilir, harika bir hikayeye başlayabilirsiniz. Özellikle DOS2, Steam üzerinde oynadığım en iyi oyun olabilir! Kesinlikle şans vermelisiniz.

Baldur's Gate 3 - Steam Sayfası

Ekli dosyayı görüntüle 140334
Çıktığı gün almıştım güzel oyundur ama Türkiye'den bayağı oyunları alınıyor normal bir durum.

Ps4 için Resident Evil serisini sırası ile yazabilecek bir arkadaş var mı , bir çok oyun çıkıyor Resident Evil adı altında? nerden başlayacağımı bulamadım. Ayrıca Play Store'den bir kaç oyunu indiririm bu oyunda fakat yarım saate bitiyor hikaye yarım kalıyor tam sürüm yada böyle yarım sürümleri nasıl ayırt edebilirim.

Ps4 için Resident Evil serisini sırası ile yazabilecek bir arkadaş var mı , bir çok oyun çıkıyor Resident Evil adı altında? nerden başlayacağımı bulamadım. Ayrıca Play Store'den bir kaç oyunu indiririm bu oyunda fakat yarım saate bitiyor hikaye yarım kalıyor tam sürüm yada böyle yarım sürümleri nasıl ayırt edebilirim.

resident evil 2 ve 3 kendi icinde baslayip biten oyunlar

2 güzel oyun ama 3 cok kisa ve rezalet o yüzden bulasma ona

yeni cikan 7 ve 8, remake olmayip, hikayeyi devam ettiren oyunlar bu kez

onlari sirasiyla oynasan daha iyi olur

biohazard 1. bölüm, village de 2. bölüm oluyor

Çıktığı gün almıştım güzel oyundur ama Türkiye'den bayağı oyunları alınıyor normal bir durum.
Larian'ın ilk Türkçe dil desteğine sahip oyunu oldu galiba. Divinity için hazırda çevirisi olmasına rağmen resmiyete geçirilmemişti firma tarafından. Bu derinlikte, bu boyutta bir oyun için tam sürüm bile çıkmadan önce Türkçe dil desteği gelmesi inanılmaz bir durum. Bu boyutta, geliştirilirken Türkçe dil desteğine sahip olan pek fazla oyun hatırlamıyorum. Çok büyük bir iş yapıldı. Umarım Baldur's Gate 3 Türkçe dil desteği konusunda bir dönüm noktası olur ve bu türde daha çok Türkçe oyun görürüz.

Baldur's Gate 3'ten bahsedilmiş. İlk iki oyun da alıştıktan sonra cidden çok keyifli hale gelmekte. Konu tavsiye ise ne kadar eski olursa olsun ikisini de oynamanızı öneririm. Bir solukta bitirmiştim, ilk oyun dlc'si ile birlikte ikisini de.

resident evil 2 ve 3 kendi icinde baslayip biten oyunlar

2 güzel oyun ama 3 cok kisa ve rezalet o yüzden bulasma ona

yeni cikan 7 ve 8, remake olmayip, hikayeyi devam ettiren oyunlar bu kez

onlari sirasiyla oynasan daha iyi olur

biohazard 1. bölüm, village de 2. bölüm oluyor
Hocam çok teşekkür ederim, çok sağol cevabın için.:tbr:

God of War PC için ön siparişe çıktı. Steam üzerinde 329₺ fiyatıyla şu an alabilirsiniz.

PC almak istordum lakin şu an bi' adam akıllı pc 25 gaymeden başlor.
Xbox One S'im vardı onu ağabeyime vermiştim, şimdi Series S almak istiyorum, mantıklı mı, alınır mı, beni kaç sene götürür?
FPS manyağı değilim dipnoohut.

Alan wake (remastered)
Alan wake 2
İlki biraz sıkıyor aynı döngüde gidiyor ama fena değil Türkçe altyazı avantajı da var.
2. oyun ise olmuş dedirtti.

Boşluğa düştüm. Hangi oyuna başlasam sıkılıp kapatıyorum 1-2 saatte. Sanırım çok hızlı oyunları bitirince oldu bu. Tekrardan oturup adam akıllı oynamak istiyorum bir oyun. Oyun önerilerine açığım.

Üst Alt