PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

Bu akşamki Kayserispor maçını pegasus alt tribününden izlemek istedim. Mağlum ultrAslan dediğimiz en sağlam taraftar grubumuzun olduğu tribün olduğu için takımımıza 90 dk Tam destek veririz dedim. Stada girdim yer bakıyordum kendime. En aşşağıya 2.sıraya geçtim. Taraftarı çoşturmak için tutulmuş ( ki ben buna koyun sürüsünü güdücek bir çoban diyorum ) paralı ciğeri 5 para etmez herifin birini çıkarmışlar elinde mikrofon, mikrofonda pegasus tribününü sahadan ayıran demirlere takılı olan 3-4 megafona bağlı bi ses sistemi ile çalışıyor. 90 dk boyunca bu ciğeri 5 para etmez adam ( % 1.000.000 adnan polat'ın paralı uşağı ) avazı çıktığı kadar o iğrenç sesiyle PEGASUS tribünü inletti. Bucaspor ve Fenerbahçe maçlarından böyle bir durum yoktu.. Artık yavaş yavaş ultrAslan dediğimiz bağımsız taraftar oluşumu dediğimiz, o çok övündüğümüz taraftar oluşumunun yerini böyle bir duruma bıraktığını görünce gerçekten her alanda yenilenmemiz gerektiğini anladım...

Son olarak bu ciğeri 5 para etmezlerin taraftarları koyun sürüsü gibi gütmesine izin vermemeliyiz.. Ama nasıl !! İnş. Aysal herşeyi değiştiricek..

Cevap: PEGASUS Tribünün'de Büyük sıkandal !

Bu akşamki Kayserispor maçını pegasus alt tribününden izlemek istedim. Mağlum ultrAslan dediğimiz en sağlam taraftar grubumuzun olduğu tribün olduğu için takımımıza 90 dk Tam destek veririz dedim. Stada girdim yer bakıyordum kendime. En aşşağıya 2.sıraya geçtim. Taraftarı çoşturmak için tutulmuş ( ki ben buna koyun sürüsünü güdücek bir çoban diyorum ) paralı ciğeri 5 para etmez herifin birini çıkarmışlar elinde mikrofon, mikrofonda pegasus tribününü sahadan ayıran demirlere takılı olan 3-4 megafona bağlı bi ses sistemi ile çalışıyor. 90 dk boyunca bu ciğeri 5 para etmez adam ( % 1.000.000 adnan polat'ın paralı uşağı ) avazı çıktığı kadar o iğrenç sesiyle PEGASUS tribünü inletti. Bucaspor ve Fenerbahçe maçlarından böyle bir durum yoktu.. Artık yavaş yavaş ultrAslan dediğimiz bağımsız taraftar oluşumu dediğimiz, o çok övündüğümüz taraftar oluşumunun yerini böyle bir duruma bıraktığını görünce gerçekten her alanda yenilenmemiz gerektiğini anladım...

Son olarak bu ciğeri 5 para etmezlerin taraftarları koyun sürüsü gibi gütmesine izin vermemeliyiz.. Ama nasıl !! İnş. Aysal herşeyi değiştiricek..

Sanamı küfür ettiler ? o megafonlar her zaman çalışmıyor zaten merak etme.

Cevap: PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

Ne demek istiyorsun anlamıyorum. Fener macında destek verilmedi takıma bu maçta verildimi diyorsun?

Fener maçında desibel kırıldı.

Valla zaten bu amigo olayi çok saçma birsey... Bir tane sahaya sirtini dönmüs adam, binlerce tarafta tezahurat söyletiyor... Cok dikkatimi çekti, bizim taraftar ataga çikiyor arkadan Alisan'in sen varya sen tezahurati... Rakip baski kuruyor, ikimiz bir fidanin güller açan daliyiz türküsü... Maalesef buna da tribüncülük diyorlar :D

O mikrofonu tutan adam açılış maçında TOKİ Başkanını alkışlatmaya çalışıyodu. Megafon sistemini faydalı görüyom çünkü üst tribündekiler duymuyormuş ayrıca stada yayılması ve marşın aynı anda söylenmesi önemli ama adam gibi birini koysunlar oraya. Ayrıca Bu olay Gaziantep kupa maçında başladı Fener maçında da kullanıldı ama çok gerek duyulmadı heralde.

dalga mı geçiyosun kardeş :)

bi bağıran takımı ateşleyen o tribün vardı zaten bu gün koyun sürüsü olmak istemiyorsan vip gibi numaralı gibi veya daha bilimum pegasus dışındaki tribünleri tercih edebilirdin geçen seneden duyurmuştu uA o tribünde olucağını ki megafon ses sistemide kötü bişey değil aksine faydalı

Tezahurat mı yapıyolar ki? Hep aynı şeylerden sıkılmadınız mı yahu? Biraz çarşıdan falan örnek alsınlar. Adamlar yaratıcı abi. uA türkiyenin en iyi taraftar oluşumu değildir maalesef.

dalga mı geçiyosun kardeş :)

bi bağıran takımı ateşleyen o tribün vardı zaten bu gün koyun sürüsü olmak istemiyorsan vip gibi numaralı gibi veya daha bilimum pegasus dışındaki tribünleri tercih edebilirdin geçen seneden duyurmuştu uA o tribünde olucağını ki megafon ses sistemide kötü bişey değil aksine faydalı

Niye hep arabesk tezahuratlara takiliyorsunuz ? Valla insanin kusasi geliyor... Gol atiyoruz, tam keyfimiz yerine geliyor, siz basliyorsunuz keyif meyif kalmiyor...

Tezahurat mı yapıyolar ki? Hep aynı şeylerden sıkılmadınız mı yahu? Biraz çarşıdan falan örnek alsınlar. Adamlar yaratıcı abi. uA türkiyenin en iyi taraftar oluşumu değildir maalesef.

Yav bir koreografi anlaminda dünyada tekler ama tezahurat konusunda çok zayif... Bir maçta 30 dakika sen varya sen, 30 dakika nevizade geceleri söylenir mi yahu ? :)

Aynen yaa!! Koy, Saldır, Koy Saldı! Yeter artık bunları bile yaratıcı yapsınlar bari. Hep aynı.

gecmis olsun demek istiyorum zaten bu ultraslan nasil birsey ben cözemedim ben gider mac izler destek verir eve giderim ama ultraslani cözemedim.

Sıkıntının ne olduğunu bi anlasam çok güzel olacak, amigolar mı skıntı ??

Yav bir koreografi anlaminda dünyada tekler ama tezahurat konusunda çok zayif... Bir maçta 30 dakika sen varya sen, 30 dakika nevizade geceleri söylenir mi yahu ? :)

Kareografi rakibe baskı kurmuyor sahada :) Tezahuratlarıyla beynimizin içine ediyorlar. Ben dinlemekten sıkıldım onlar söylemekten sıkılmadı. Biraz yaratıcı olurlar ya. Bunların içinde hiç mi mantıklı biri yok çıkıpta demiyor farklı şeyler söyleyelim diye.

Adamın bildiği 4 beste var başka bir şey yok. Ve yeni bir beste yapmışlar kimse bilmiyor 10 kişiden başka kimsede çıt yok. Tribün işini herkes yapamaz..

ÖÖÖöööÖööÖ Saldir Galatasaray, Saldir Galatasaray, Saldir Galatasaraaaaaay öÖöööööÖ, valla bazi maçlarda sesi kökten kapatiyorum, kablolari falan çikariyom.. Iskence resmen..

Üst Alt