Pektemek, Kavlak ve Pehlivan bitti iddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pektemek, Kavlak ve Pehlivan bitti iddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Blog | Pektemek , Kavlak , Pehlivan

1.ufuk(yedeği yok,aykut'u yedek dahi yapmam)

2.ali turan 3.neil 4.servet(ya da topu oyuna sokabilen bi stoper) 5.h,balta

6.fizikli bir ön libero(mekanı fransız,adı diarra olanlardan)

7.keita 8. elano 9.yabancı orta saha 10.arda

11.baroş

seneye takım adam gibi toparlanıp bu kez de kaleci yüzünden kaybediyomuş ligi .ilginç olur.allah korusun

Yahu arkadaşlar böyle bloglara prim vermeyin. Galatasaray'ın sitelerinden bir kaçına üye olun bir iki kişiyle iyi arkadaşlık edin , bunları zaten öğrenirsiniz. Bu transferleri yalan dolan yok 1-2 haftadır biliyorum. Burak Eren de biliyor. :D

ScoutGS'de yalan olmaz. Böyle bloglar da nemalanıyor. Benim derdim emekten başka bişey değil.

ben sevmem fossayı mossayı ama ne biliyim sansürlemişsin meriç babacan ne iş :D

haberdeki 3 isimde gelirse forvet rotasyonu tamamlanıyor. Zaten arda gitmez ise ve caner veya gio dan en az biri kalırsa kanat problemi yok (hata fazlalık var). 4-2-3-1'e göre öncelik 2'li de bunlardan birisi türk olur (Barış,sarp,ayhan,yasin,musa), en önemli transfer burayı tamamlayacak olan çok kaliteli bir DMC (yabancı), bize iyi bir sol bek yedek ve kaleci de lazım.

kadro ve alternatifleri

yabancı kaleci (ufuk, aykut) sabri Neil Ali turan hakan balta

(Ugur,Ali Turan) (Yasin Pehlivan) (Emre Güngör,Hakan Balta) (Tranfer, Caner )

Transfer (Ayhan Akman,Musa) Yasin Pehlivan (Sarp,Barış)

Keita (Gio,Serdar) Elano (Arda, Emre Çolak, Gio) Arda(Gio,Caner,veli)

Baros (Mustafa Pekdemek, Batdal)

Bu durumda, Yasin veya Musa dan birinin mutlaka tutması gerekiyor. Eger bu riski almayacak isek bence Elanoyu yollayalım ve yerine defansının önündeki ikili de oynayabilecek bir yabancı daha transfer edelim.

Cevap: Pektemek, Kavlak ve Pehlivan bitti iddiası!

bu 3 lüden sonra bahsi geçen ersan veya genç bir türk stoper alınabilir.(alınmayadabilir)

1.ufuk(yedeği yok,aykut'u yedek dahi yapmam)

2.ali turan 3.neil 4.servet(ya da topu oyuna sokabilen bi stoper) 5.h,balta

6.fizikli bir ön libero(mekanı fransız,adı diarra olanlardan)

7.keita 8. elano 9.yabancı orta saha 10.arda

11.baroş

Usta Elano'nun bu takımda yeri yok. Dünya Kupası'ndan sonra kesin gidiyor. İnşallah oynatır Dunga onu ve biz de en az 7-8'e veririz Rusya'ya. Bu arada herkes kaleci istiyor ama kaleci transferi olursa Ufuk'un önü kapanacak. Çok iyi bir kaleci aslında, şans verilmiyor ona. Bu 3 genç oyuncuya gelirsek, her biri birbirinden iyi futbolcular. Pektemek'i çok severim. Diğerlerini izleme şansım olmadı videolar haricinde ama onların da potansiyele sahip olduğu söyleniyor. Boş transfer değil yani. Ama ön liberoya bir siyahi ve orta sahaya bir dinamo şart, o da başka bir konu.

Cevap: Pektemek, Kavlak ve Pehlivan bitti iddiası!

Gerçekleşirse şimdiden 7 oyuncu gelmiş olacak.Daha bunun yabancılarıda olacak.Demek ki gidecek oyuncu çok...

Yahu arkadaşlar böyle bloglara prim vermeyin. Galatasaray'ın sitelerinden bir kaçına üye olun bir iki kişiyle iyi arkadaşlık edin , bunları zaten öğrenirsiniz. Bu transferleri yalan dolan yok 1-2 haftadır biliyorum. Burak Eren de biliyor. :D

ScoutGS'de yalan olmaz. Böyle bloglar da nemalanıyor. Benim derdim emekten başka bişey değil.

ya dediğim gibi benim koyma sebebim ;scout gs de forumda mesajda diyolar şu bitti bu bitti diye..fossa alıntı da yapsa başlık falan atıyo.scoutgs de yapsa keşke..ama alıntıda olsa birden çok forumda bunları görmek güzel oluyo :D

haberdeki 3 isimde gelirse forvet rotasyonu tamamlanıyor. Zaten arda gitmez ise ve caner veya gio dan en az biri kalırsa kanat problemi yok (hata fazlalık var). 4-2-3-1'e göre öncelik 2'li de bunlardan birisi türk olur (Barış,sarp,ayhan,yasin,musa), en önemli transfer burayı tamamlayacak olan çok kaliteli bir DMC (yabancı), bize iyi bir sol bek yedek ve kaleci de lazım.

kadro ve alternatifleri

yabancı kaleci (ufuk, aykut) sabri Neil Ali turan hakan balta

(Ugur,Ali Turan) (Yasin Pehlivan) (Emre Güngör,Hakan Balta) (Tranfer, Caner )

Transfer (Ayhan Akman,Musa) Yasin Pehlivan (Sarp,Barış)

Keita (Gio,Serdar) Elano (Arda, Emre Çolak, Gio) Arda(Gio,Caner,veli)

Baros (Mustafa Pekdemek, Batdal)

Bu durumda, Yasin veya Musa dan birinin mutlaka tutması gerekiyor. Eger bu riski almayacak isek bence Elanoyu yollayalım ve yerine defansının önündeki ikili de oynayabilecek bir yabancı daha transfer edelim.

ama bizim sistem 4.3.3 kaleci 4lü defans önliberinde ön libero .ön liberonun sağ sol önünde iki tane zm.ilerde de 2si kanatta 3 forvet.bu sene bence mustafa sarp m.topal ikilisi ile mecburiyetten çıktık.. yani 4.3.3ün orta 3lüsü geçtiğimiz seneye göre topal elano ayhan 3lüsü idi pozisyon olarak.ama ayhan düşüşte olduğu için sürekli bu ikilinin partneri değişti... bu sene de yabanı ön libero veli ve elanonun yerine alınacak adamdan oluşacaktır bence

Rijkaard'la özel görüşme mi yaptın bu konuda ya da başkanla filan mı konuştun?:eek:

Yapmadım haklısın. :) Bu kadar kesin konuşmamam lazım doğru ama yönetimin baskılarıyla, Rijkaard da yollanması yönünde onay verecektir, diye düşünüyorum. :D Zaten Rijkaard da görmüştür, Elano'nun bu ligde oynayamadığını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt