Pektemek, Kavlak ve Pehlivan bitti iddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pektemek, Kavlak ve Pehlivan bitti iddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2010 - 2011 | Pektemek-Kavlak-Pehlivan

Galatasarayımız yerli transferde şova devam ediyor. Daha evel yazdığımız gibi Serdar Özkan ve Mehmet Batdal'ı renklerine katan ekibimiz yerli, genç ve kaliteli oyunclar ile sözleşmeye imzalamaya devam ediyor. Gençlerbirliği takımında bu sezon iyi bir grafik çizen Mustafa Pektemek'in yanı sıra Rapid Wien formasını terleten Avusturya milli takım formasını giyen iki Türk oyuncumuz Veli Kavlak ve Yasin Pehlivan'ın transferini ekibimiz gelecek sezon adına resmen bitirmiş durumda..

Üç oyuncu ile 5 (beş) yıllık sözleşme imzalanması bekleniliyor. Genç oyuncularımıza hoşgeldin diyor ve uzun yıllar boyunca başarıyla, gururla formamızı terletmelerini temenni ediyoruz.

Cevap: *** blog;pektemek,kavlak,pehlivan

Bazen salladiklari cok oluyor ama bu sezona iyi basladilar:) Hadi insallah:)

Cevap: *** Blog | Pektemek , Kavlak , Pehlivan

zuahha başlığım düzeltilmiş . ne bileyim yıldızlar garibime gidiyodu :D açıkcası inandım ben .inanmak istiyorum.artık kafam rahat etsin istiyorum elde var 7 :eek: :asd: pektemek kavlak pehlivan batdal özkan turan çağıran :D

Cevap: Blog | Pektemek , Kavlak , Pehlivan

Ynt: Yaz Dönemi Transfer Dedikoduları ve Haberleri

« Yanıtla #1312 : 15.05.10, 23:20 »

Alıntı

Herkes sakin olsun...

Kesinleşen Transferler ;

1 - Musa Çağıran

2 - Ali Turan

3 - Serdar Özkan

4 - Veli Kavlak

5 - Yasin Pehlivan

6 - Mustafa Pektemek

7 - Mehmet Batdal

Scoutgs

Alıntı

Herkes sakin olsun...

Kesinleşen Transferler ;

1 - Musa Çağıran

2 - Ali Turan

3 - Serdar Özkan

4 - Veli Kavlak

5 - Yasin Pehlivan

6 - Mustafa Pektemek

7 - Mehmet Batdal

Scoutgs

evet vbiliyorum bunu da ama mesaj aralarında yazıyolar bu tür önemli şeyleri hep.o yüzden emin olamıyorum bende .şöyle ayrı bi başlık açsalar keşke

Alıntı

Herkes sakin olsun...

Kesinleşen Transferler ;

1 - Musa Çağıran

2 - Ali Turan

3 - Serdar Özkan

4 - Veli Kavlak

5 - Yasin Pehlivan

6 - Mustafa Pektemek

7 - Mehmet Batdal

Scoutgs

Kaldı 3 oyuncu. Hadi bakalım açıklanmasını bekliyoruz.

mustafa top tekniği yüksek,dirençli,sağlam bir santrofor...ligde alınması istediğim 3 adamdan biriydi.

1.ali turan

2.mustafa pektemek

3.yiğit incedemir(m,topal'ın gidişinden sonra bu mevkiyi dolduracak yegane tğrk futbolcu)

Cevap: *** Blog | Pektemek , Kavlak , Pehlivan

Scoutgs den çalıp çalıp haber yapıyor:D

Alıntı

Herkes sakin olsun...

Kesinleşen Transferler ;

1 - Musa Çağıran

2 - Ali Turan

3 - Serdar Özkan

4 - Veli Kavlak

5 - Yasin Pehlivan

6 - Mustafa Pektemek

7 - Mehmet Batdal

Scoutgs

Sağolsunlar, Scoutgs ekibi sayesinde önceden öğreniyoruz transferleri. :yenieek:

mustafa top tekniği yüksek,dirençli,sağlam bir santrofor...ligde alınması istediğim 3 adamdan biriydi.

1.ali turan

2.mustafa pektemek

3.yiğit incedemir(m,topal'ın gidişinden sonra bu mevkiyi dolduracak yegane tğrk futbolcu)

sizce orta sahaya alınacak isim elanonun yerine mi alınır elano satıldıktan sonra.yoksa direk ön libero mu alırız..açıkcası bana yasin yiğit ikilisi ön liberoyu paylaşır elanonun yerine de başka bi isim alırız gibi geliyo ..lig tv de yabancı ön libero istediğini söylediler rijkaard ın

Ya ne kadar abartıyorsunuz. Bu adamlar bizde oynayacakları için heyecanlanmalılar,sevinmeliler. 6 ay sonra Türkiye'nin belki de Avupa'nın en klas stadlarından birinde top oynayacaklar. Arkalarında 30 milyon taraftar. stadta 52000 taraftar. Müthiş bir atmosfer altında.

Siz hedeflerinizi bu kadar düşürmeyin.Tamam gelecek oyuncular potansiyelli genç oyuncular ama yeni stad için daha büyük düşünmeniz gerekiyor.O stad için yıldız futbolcu bekleyin. "Bu sene yönetim için son şans" ona göre transferler bekleyin. 2 senedir yapılması gerekn Türk oyuncu revizyonu şimdi yapılıyor. Oynana futbolun daha savaşan karaktere bürünmesi için yapılan bir hamle bu ama yetersiz. En az 3 kaliteli pahalı yabancı oyuncular (kaleci,stoper,dmc) transfer edilmeli.

1- kaleci: Aykut lafını asla kabul etmem. Bu takımın büyüklüğünü kaldıracak kaleci değil. mutlaka kendini ispatlamış bir kaleci alınmalı. bakın ne diyorum? İspatlamış. Son 2 sezondur alınan kaleciler kesinlikle yeteneksiz kendini ispat edememiş kalecilerdi. Ayrıldıkları klüp taraftarları "oh be kurtulduk" sözleri ile oyuncuları yolluyorlardı. ne olursa olsun hatta borcun borcu yapılarak, çok çok iyi bir kaleci alınmalı. 20 milyon bütçe varsa en az 8-9 milyon kaleciye harcanmalı. Alınmassa bu kısır döngü devam eder.

2-defans: neill'ın yanına süratli kafa toplarında etkili (mümkünse siyahi) bir oyuncu alınmalı. kesinlikle marquez tarzı değil. Marquez ve neiil ikilisi bize çok gol yediriler.

3- dmc: defansif orta saha. en önemli mevki (kaleci ile birlikte) son derece tecrübeli kaliteli bir isim alınmalı. Alınmış olmak için değil. grella gibi isimsiz ve müzmün sakatl elemanlar kadro şişirmekten başka işe yaramazlar.Mutlaka isim olmalı. Kesinlikle yıldız olmalı.

sizce orta sahaya alınacak isim elanonun yerine mi alınır elano satıldıktan sonra.yoksa direk ön libero mu alırız..açıkcası bana yasin yiğit ikilisi ön liberoyu paylaşır elanonun yerine de başka bi isim alırız gibi geliyo ..lig tv de yabancı ön libero istediğini söylediler rijkaard ın

Bence yabanci önlibero mutlaka alinacaktir. Rijkaard´in sadece Türk oyunculara orta sahayi emanet edecegini düsünmüyorum. Zaten alinan futbolcularin büyük bir bölümü alternatif kadroyu güclendirmek amacli yapilan transferler. Bunlarin hepsinin banko oynayacagini sanmayin. Bu oyuncular Ugur Ucar, Serkan Kurtulus, Emre Asik, Ayhan Akman, Baris Özbek, Mustafa Sarp gibi gidecek olan oyuncularin yerlerine alinan futbolcular. Cürük elmalari taze elmalarla degistirme operasyonu:) Bunlardan kendilerini gösteren oyuncular forma giyer. Büyük bölümü yedek oturur.

bence m,topal'ın yerine bir ön libero ve de elano'nun yanına oyunun iki yönünü oyanayabilcek bir orta saha oyuncusu daha(guti tarzı)

Bence yabanci önlibero mutlaka alinacaktir. Rijkaard´in sadece Türk oyunculara orta sahayi emanet edecegini düsünmüyorum. Zaten alinan futbolcularin büyük bir bölümü alternatif kadroyu güclendirmek amacli yapilan transferler. Bunlarin hepsinin banko oynayacagini sanmayin. Bu oyuncular Ugur Ucar, Serkan Kurtulus, Emre Asik, Ayhan Akman, Baris Özbek, Mustafa Sarp gibi gidecek olan oyuncularin yerlerine alinan futbolcular. Cürük elmalari taze elmalarla degistirme operasyonu:) Bunlardan kendilerini gösteren oyuncular forma giyer. Büyük bölümü yedek oturur.

düşünüyorum da mustafa sarp gider mi adam daha yeni geldi.aslında bu adamların gelmesi kötü değildi sorun bu oyuncuların(zan sarp) sorunları ortadan kaldıracaklarını düşünmekti..mesela kimsenin bedavaya aldığımız serdara batdala zana söz söyleme hakkı olmamlı çünkü bu oyuncular kötü görünürlerse takas da kullanma olanağımız var.ki bu kez bedavaya gelen oyuncular30luk isimler değil.ali turan(herkes istiyo bu oyuncuyu) batdal,serdar(25 altında yetenekli oyuncular).yani artık bedavanın da kalitelisini alıyoruz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt