Pele'nin Sivasspor'a attığı gol


Cevap: Pele'nin Sivasspor'a attığı golSivasspor çok beddua yedi benden ve birçok futbol severlerden... herzaman bağıra bağıra dedik " inşallah sivasspor küme düşer" diye... oluyor galiba ooooooooohhhhh....!!!!!!
 
Cevap: Pele'nin Sivasspor'a attığı golGollden sonra Sezerde surata bakın:haha:İyi kapak köymuş Pele ben bu maça bakmadım ama Bursa maçında Sezer frikikten bi direk hurmuştu sonra en az 5 tane serbest vuruşu kalecinin kucağına atmıştı ....
 
Cevap: Pele'nin Sivasspor'a attığı golmaci dun bastan sona seyrettim Sezer dun sahanin en iyisi idi Serdar Ozbayraktar ve kaleci Ivesa da iyiydiler.. Pele oyuna 70.dk'da girdi sanirim kaleyi de 2-3 defa yokladi.. bu pozisyondan once yine bir serbest atisi Pele kullandi ve gole cok yaklasti.. sirf bu yuzden tekrar atmak istedi 90+3'teki serbest atisi ama Sezer'de kendisi atmak isteyince hem hakemden sari karti sonrada Pele'den yilin kapagini yedi.. zaten mac sonunda ligtv'nin kameralari onunde baristilar sorun yok.. :D
 
Cevap: Pele'nin Sivasspor'a attığı golAlman Futbolunda " Günther Netzer " denen bir efsane var... Bu adam 80'li yıllarda TD den habersiz kendisini oyuna alıyor ve son dakikada çok önemli bir gol atıp o sezon takımının şampiyon olmasına neden olmuştu...Kim bilir belki Pelenin golüde çok.değerli olur.
 
Cevap: Pele'nin Sivasspor'a attığı golAlman Futbolunda " Günther Netzer " denen bir efsane var... Bu adam 80'li yıllarda TD den habersiz kendisini oyuna alıyor ve son dakikada çok önemli bir gol atıp o sezon takımının şampiyon olmasına neden olmuştu...Kim bilir belki Pelenin golüde çok.değerli olur.Hah bu nasıl bi olaydır Td den habersiz nasıl girmiş ki oyuna ??
 
Cevap: Pele'nin Sivasspor'a attığı golBencilliğin hep benciliğin resmidir bu olay.Buarada işallah bu yıl sivas seneyede es es düşer kümeye
 
Cevap: Pele'nin Sivasspor'a attığı golHiç bir zaman büyük futbolcu olamaz böyle davranmaya devam ederse.

Frikik kullanmak için o kadar ısrar etmesi çok tuhaf değil ama golden sonra sevinmemesi çok tuhaf.
 
Cevap: Pele'nin Sivasspor'a attığı golSezer karakterinin ne kadar zayıf olduğunu ortaya koymuştur. Bu düşünce tarzı ile Anadolu kulüplerinde oynamaya devam eder. Pelede yılın kapağını takmış Sezere. Bu golden sonra 3 4 gün uyuyamaz.
 
Cevap: Pele'nin Sivasspor'a attığı gol[video=youtube;sKK1OdYflxQ]https://www.youtube.com/watch?v=sKK1OdYflxQ[/video]Ezelden beri ayarcı :tiphat:
 
Cevap: Pele'nin Sivasspor'a attığı golBir adam rakibe gol atıp kendi takım arkadaşını g..t eder mi

Bakıyım ? Valla eder...
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt