Pelin Sönmez'den Mehmet Ali Erbil'e Galatasaray Ayarı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pelin Sönmez'den Mehmet Ali Erbil'e Galatasaray Ayarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu akşam TNT de ÇARKIFELEK programın da ilginç bir şey oldu.

mehmet ali erbil yarışma sırasında Galatasaray la dalga geçmek için '' Galatasaray 14 maç sonra galibiyet elde etmiş tebrik ederiz'' dedi ve Galatasaraylı

yarışmacı Pelin sönmezin elini sıktı, o sırada Pelin sönmezde cevap olarak '' EN AZINDAN BİZ ŞİKE YAPMIYORUZ DEDİ'' M.Ali erbil şoke oldu resmen.

[video=youtube;dWgKA2sKawg]https://www.youtube.com/watch?v=dWgKA2sKawg&feature=player_embedded[/video]

Cevap: Pelin Sönmez'den Mehmet Ali Erbil'e Galatasaray Ayarı

Yönetim kurlunun yarısı içerde olan,UEFA tarafından şikeci ilan edilmiş,taraftarı her türlü rezilliği yapmış bi takımın bizimle dalga geçmeye çalışması komik...

Tebrikler Pelin Hanım, böylelerine anında yapıştıracaksın lafı:)

erkek görün olm kendi hemcinsini bile tahrik ediyor,karşıyı artık siz düşünün ;) ;) ;)

ayar verdin mi arkasında durucaksın g.t korksyla sonra şaakydı vsydi diye geri aldı o anda gözümden düştü..

Yönetim kurlunun yarısı içerde olan,UEFA tarafından şikeci ilan edilmiş,taraftarı her türlü rezilliği yapmış bi takımın bizimle dalga geçmeye çalışması komik...

Cezasını vermezsen dalga geçmeyi hadlerinde bulurlar.

Burası Türkiye ama normaldir...

offf off offff bitim resmen bu kizi zaten seviyordum simdi hastasi oldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt