Pellegrini kovuldu, yerine Jose Mourinho Getirildi


Jose-Mourinho.jpgInter’in Şampiyonlar Ligi kupasını aldığı maçın sonunda Alman Sat1 kanalında basın toplantısı yapan Jose Mourinho seneye Real Madrid’de görev yapacağını açıkladı. Daha önceden “İtalya’da kendimi evimde hissetmiyorum…” gibi ifadeler kullanan Mourinho’nun sene sonunda ayrılacağına kaçınılmaz deniyordu. İtalya'da kalmayacağı aşikar bir durum haline gelen Mourinho'nun gideceği kulübü açıklaması dikkatlerin üzerine çekilmesine sebep oldu...Kaynak: KralFutbol Haber
 
Cevap: Mourinho Real Madrid'de...Jose-Mourinho.jpg
Inter’in Şampiyonlar Ligi kupasını aldığı maçın sonunda Alman Sat1 kanalında basın toplantısı yapan Jose Mourinho seneye Real Madrid’de görev yapacağını açıkladı. Daha önceden “İtalya’da kendimi evimde hissetmiyorum…” gibi ifadeler kullanan Mourinho’nun sene sonunda ayrılacağına kaçınılmaz deniyordu. İtalya'da kalmayacağı aşikar bir durum haline gelen Mourinho'nun gideceği kulübü açıklaması dikkatlerin üzerine çekilmesine sebep oldu...Kaynak: KralFutbol HaberMourinho burada 2-2 mi?Gol haberi mi var Bursa'dan?Doğru mu diyor.:lol:
 
Cevap: Mourinho Real Madrid'deMourinho Barça'yı Nou Camp'ta Real ile de yenerse kesin artık hareket falan çeker nasıl geçirdik falan diye.
 
Cevap: Mourinho Real Madrid'deBarcelona'yı destekleyen biri olarak bu habere üzüldüm açıkcası. Mourinho'yu daha sempatik takımlarda görmek isterdim.
 
Cevap: Mourinho Real Madrid'debi 300 milyon euro daha harcatir mourinho reale transfer doneminde, orta sahayi komple degistirir, maicon falan derken cikr rakam 200 milyon eurolara
 
Üst Alt