Üye Görüşü - Penaltı Ayrıcalığı Nedir? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Penaltı Ayrıcalığı Nedir?

Yayıncı kuruluş hangi görüntüleri veriyor tek tek açıklanmalı. Var kayıtları her maç açıklanmalı. Anca böyle düzelir ülke futbolu. Perde arkasinda neler konuşuluyor bilmiyoruz. Şaibeli konuşmalar geçiyorsa bu konuşmalar yok edilip siliniyor mu bilmiyoruz. Bir yerde hakkınızı gasp edip hirsizlik yapiyorlar ve bunu çeken güvenlik kameraları var ama gidip görüntüleri alamadığınizi düşünün. Ne hissederdiniz?

Ulan fenerin topçulari biliyorlar herşeyi her pozisyonda yerdeler her pozisyona itiraz ediyorlar iki senedir kollandiklarinin farkındalar yemin ederim. Hakemin etrafından bir an olsun ayrılmıyorlar. Aleni şike yapılıyor bu ligde. Koç her takıma sponsor olmuş reklam tabelaları oto koc reklamlarıyla dolu vallahi tiksindik artık bu lanet fenerin her sene sike yapmaya çalışmasından vallahi tiksindik yeter lan yeter

45 yaşındayım bu zaman zarfında gördüğüm en net manzara bu şerefsizlerin kazanmak için her yolu mübah gördükleri. Ancak başka şeylerde gördüm, bunlar ne zaman azıtsalar belalarını buluyorlar. 2 defa son maçta şampiyonluk kaybettiler. Sahalarında kupa kaldırdık. Bırakın azsınlar, ne kadar yukarı çıkarlarsa o kadar yüksekten düşerler. Tarih tekerrürden ibaret 👍

El konusunu yoruma açık bir şekilde bırakıyorlar.

O yüzden var filan da devreye girmiyor. Tüm insiyatifi de bu arsız, onursuz camia adına kullanıyorlar.

Ancak Karagümrük maçında verilmeyen penaltı itoğlu itlik başka birşey değil.

Dün penaltı pozisyonundan önce bir pozisyonda ki fb'li futbolcular bile penaltı diye itiraz etmiyorlardı

Bitigen'in VAR ile temasa geçip penaltı taraması yapması

Zaten dakikalar sonra gösterime girecek olan filmin fragmanı idi

Ayrıca penaltı diye ağladıkları batşuayi pozisyonu da açık bir faul

Çünkü Başakşehirli futbolcu topa önce hamle yapmış ve avantajlı pozisyona geçmiştir

Arkasında kalan batşuayi ise vücudunu öne doğru yatırıp defans oyuncusunun dengesini bozmuştur

Ama bunlara anlatamazsın

Son düzenleme:
Aşırı can sıkıcı bir durum. Her hakem mi yapar evet hepsi yapıyor. Artık vara bile güvenmeyip şak kendileri veriyor. Diğer maçlarida izliyorum, alayı var kontrolü bekliyor, direk hakem düdüğüyle penaltı 1-2 kez gördüm neredeyse bu sezon

2023/24 Sezonu
1- Başakşehir deplasmanı 0-0'ken penaltı
2- Antep deplasmanı 0-0'ken penaltı
3- Konyaspor iç saha 0-0'ken penaltı
4- Kayserispor deplasmanı 3-3'ken penaltı
5- Beşiktaş maçı 1-1'ken penaltı kazandılar
6- Karagümrük iç saha 0-1 gerideyken penaltı
7- Trabzonspor iç saha 0-3 gerideyken penaltı
8- Trabzonspor iç saha 1-3 gerideyken penaltı

2022/23 Sezonu
1- Giresunspor deplasmanı 0-0'ken penaltı
2- Ankaragücü iç saha 1-1'ken penaltı
3- Beşiktaş iç saha 0-0'ken penaltı
4- Beşiktaş iç saha 1-0'ken penaltı
5- Alanyaspor deplasmanı 1-0 gerideyken penaltı
6- Alanyaspor deplasmanı 1-1'ken penaltı
7- Konyaspor iç saha 0-0'ken penaltı
8- Kasımpaşa iç saha 0-1 gerideyken penaltı
9- Antalyaspor deplasmanı 1-1'ken penaltı
10- Giresunspor iç saha 0-0'ken penaltı
11- Sivasspor iç saha 0-0'ken penaltı
12- İstanbulspor dep 0-0'ken penaltı
13- Karagümrük iç saha 2-2'ken penaltı
14- Karagümrük iç saha 3-3'ken penaltı
15- Adana Demirspor iç saha 0-0'ken penaltı
16- Ümraniyespor iç saha 0-0'ken penaltı
Ve bu iş devam ediyor bugün verdikleri penaltının uzaktan yakından alakası bile yok her zaman ki gibi 0-1 geride başlayan takıma 1 dakika sonra penaltı verdiler ben artık bunu kabul etmiyorum yönetimden ricam artık daha sert tepki verilmesi gerekiyor.

Bu kadar olmaz göstere göstere yapıyorlar bunlara kırmızı kartları bile dahil etmedim ki etsem çok daha büyük skandal olduğu ortaya çıkacak.

Yönetim çıkıp bunları belgeleriyle medyanın önünde tek tek sunamıyorsa onlarada yazıklar olsun videoya bile gerek yok penaltı dakikaları ve o anki skorları koysalar iki takım arasındaki fark çok net ortaya çıkıyor.

2023/24 Sezonu
1- Pendikspor iç saha 1-1'ken penaltı
2- Kasımpaşa iç saha 1-1'ken penaltı
3- Alanyaspor iç saha 0-1 gerideyken penaltı
4- Başakşehir deplasmanı 0-0'ken penaltı
5- Antep deplasmanı 0-0'ken penaltı
6- Konyaspor iç saha 0-0'ken penaltı
7- Kayserispor deplasmanı 3-3'ken penaltı
8- Beşiktaş deplasmanında 1-1'ken penaltı
9- Karagümrük iç saha 0-1 gerideyken penaltı
10- Trabzonspor iç saha 0-3 gerideyken penaltı
11- Trabzonspor iç saha 1-3 gerideyken penaltı

2022/23 Sezonu
1- Giresunspor deplasmanı 0-0'ken penaltı
2- Ankaragücü iç saha 1-1'ken penaltı
3- Beşiktaş iç saha 0-0'ken penaltı
4- Beşiktaş iç saha 1-0'ken penaltı
5- Alanyaspor deplasmanı 1-0 gerideyken penaltı
6- Alanyaspor deplasmanı 1-1'ken penaltı
7- Konyaspor iç saha 0-0'ken penaltı
8- Kasımpaşa iç saha 0-1 gerideyken penaltı
9- Antalyaspor deplasmanı 1-1'ken penaltı
10- Giresunspor iç saha 0-0'ken penaltı
11- Sivasspor iç saha 0-0'ken penaltı
12- İstanbulspor dep 0-0'ken penaltı
13- Karagümrük iç saha 2-2'ken penaltı
14- Karagümrük iç saha 3-3'ken penaltı
15- Adana Demirspor iç saha 0-0'ken penaltı
16- Ümraniyespor iç saha 0-0'ken penaltı

Şikedir.

Hakemler sıkıntılı maçlarda komik faullerle rakibi durdurup Fener e de duran top vs. kazandırıyor.
Bakıyorlar Fener salağında bir numara yok, 80'den sonra içeride dışarıda çok fark etmeden carp penaltı çalıyorlar.

Yeter ki kaleye biraz yaklaşıp yere düşsün Fener. Hemen penaltı.

futboldan penalti kaldirilsin valla billa penaltidan tiksindim ya. Ulan sadece dk 90 civari aldiklari penaltilar sayesinde lige tutundular . Penalti ihtimali 0.00001 bile olsa mutlaka penalti veriliyor . İlahi adalet sasmaz sampiyon olucaz ve bu sene en degerli sampiyonlugumuz olacak

Üst Alt