Penis Büyütme Ameliyatı Sonu Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Penis Büyütme Ameliyatı Sonu Oldu

Benden de pas gsc app çöktü daha fazla dayanamadı ?
4c6c25b9b71ece79fecace21042771f2.jpg

Uzun zaman sonra forumda kaliteli bir konuyla karşı karşıya kaldım..

Mesajlarınızı okuma heyecanım ile ellerim titremeye koyulurken, orta parmağımın darbesine daha fazlad dayanayamayan mouse topu ısınmaya hatta kızarmaya başladı.

Allah hepinizden razı olsun. Bu kardeşinize gecenin ilerleyen saatlerinde mutlu anlar yaşattınız.

Hepinizin tuttuğu altın olur inşallah.. bu son duam size geçmedi sanırım.

Farz edin ki ruffles cipsini toptancı kamyonda getirirken çok ezmiş içindeki cipsler çok küçük parçalara ayrılmış. Çok küçük parçalara ayrıldığı için tane tane yemem çok zor o yüzden avucumun tamamını dolduracak kadar cipsi ağzıma götürüyorum ve o şekilde dua ediyorum;

HEPİNİZİN TUUUTUĞUU ALTINN OLURR İNŞŞŞŞALLAhhhhH şimdi geçmiştir. umarım.

Uzun zaman sonra forumda kaliteli bir konuyla karşı karşıya kaldım..

Mesajlarınızı okuma heyecanım ile ellerim titremeye koyulurken, orta parmağımın darbesine daha fazlad dayanayamayan mouse topu ısınmaya hatta kızarmaya başladı.

Allah hepinizden razı olsun. Bu kardeşinize gecenin ilerleyen saatlerinde mutlu anlar yaşattınız.

Hepinizin tuttuğu altın olur inşallah.. bu son duam size geçmedi sanırım.

Farz edin ki ruffles cipsini toptancı kamyonda getirirken çok ezmiş içindeki cipsler çok küçük parçalara ayrılmış. Çok küçük parçalara ayrıldığı için tane tane yemem çok zor o yüzden avucumun tamamını dolduracak kadar cipsi ağzıma götürüyorum ve o şekilde dua ediyorum;

HEPİNİZİN TUUUTUĞUU ALTINN OLURR İNŞŞŞŞALLAhhhhH şimdi geçmiştir. umarım.

Sizi bu kadar mutlu eden şey nedir?

Bazı transfer haberleri oluyor kolpa olduğu kadar belli ki inanasım gelmiyor. Ama böyle konular daha ilgi çekici, elle tutulur kaynakları oluyor.

Benim yapım bu konu da olsa önce bana güven vermeli. Beni yalanlarla, kaynağı olmayan haberler ile ürkütürse, okurken nasıl kendimi verebilirim ?

Anladım hayırlısı olsun iyi forumlar.

Üst Alt